ارور IE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور IE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور IE ماشین لباسشویی اسنوا : مشکل ورودی آب

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای IE ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

هنگامی که کد خطای IE ، مربوط به ورودی شیر آب ماشین لباسشویی اسنوا نمایان شود . باعث می شود که ماشین لباسشویی هیچ عملکردی از خود نشان ندهد و باید مورد بررسی قرار گیرد .

ارور IE ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما دچار مشکل شد و ارور IE مربوط به ورودی آب را نشان داد . شما عزیزان باید در اولین کار آب ورودی و شیلنگ ورودی ماشین لباسشویی را بررسی کنید و از جریان داشتن آب مطمن شوید .

علت ارور oe لباسشویی اسنوا

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور IE در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.شیر پیسوار در کیفیت های متفاوتی در بازار موجود می باشد . که هزینه تقریبی از سی و پنج تا صد هزار تومان می باشد.

2.شیر برقی ماشین لباسشویی نمونه های مختلفی دارد که دو قلو ، سه قلو و تکی می باشد . حدود قیمتشان از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

3.فیلتر ورودی آب ماشین لباسشویی کیفیت های متفاوتی دارد که بر همین اساس قیمت های متفاوتی دارد .حدود قیمت ها از هفتاد و پنج تا صد و شصت هزار تومان می باشد .

4.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه ها از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

5.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه ی تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون تومان می باشد .

5/5 (4 نظر)