ارور LE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور LE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور LE ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای LE ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

میکروسوییچ همانند یک کلید امنیتی عمل میکند و تا زمانی که میکروسویچ درب عمل نکند ماشین لباسشویی اقدام به انجام هیچ کاری نمی کند .

ارور H8 لباسشویی اسنوا

ارور LE ماشین لباسشویی اسنوا

هنگامی که ماشین لباسشویی ما ارور خطای مربوط به میکروسویچ را اعلام می کند باید در نظر داشت که چیزی مانع بسته شدن درب ماشین لباسشویی نشده باشد و در گاهی موارد زبونه و دستگیره اگر اسیب ببیند باعث بسته نشدن درب میشود و شما عزیزان می توانید به راحتی بررسی کنید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما مشکل ماشین لباسشویی اسنوا حل نشد و می خواهید در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما هموطنان عزیز پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما شامل گارانتی تعمیرات شرکت حامی سرویس می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور LE در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.میکروسویچ درب نمونه و مدل های مختلفی دارد که هزینه های تقریبی از 120 تا 350 هزار تومان می باشد .

2.زبانه و دستگیره درب مدل های مختلفی دارد با کیفیت های متفاوتی که حدود هزینه از 55 تا 200 تومان می باشد .

3.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

4.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد . در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون می باشد .

 

3.7/5 (9 نظر)