ارور H2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H2 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

نمایندگی لباسشویی اسنوا اصفهان کجاست؟

روش رفع خطای H2 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

زمانی که لباس های خارج شده شما از ماشین لباسشویی اسنوا ؛ بسیار داغ و یا چروک شده می باشد . و یا در صورتی که ماشین لباسشویی فقط با آب سرد فرآیند شستشو لباس ها را انجام می دهد و لباسها به درستی شسته نمی شود امکان خرابی سنسور دمای آب وجود دارد .

کد خطای H4 ماشین لباسشویی اسنوا

بهترین راه حل اورژانسی و فوری که می توانید شما عزیزان برای حل مشکل ماشین لباسشویی اسنوا خود انجام دهید که امکان دارد تا مشکل دستگاه حل شود. ماشین لباسشویی را کاملا از پریز برق جدا کرده و چند دقیقه ای صبر کنید و دوباره ماشین لباسشویی را راه اندازی کنید امکان دارد خطای روی برد فرمان باشد و ریست شود .

گروه حامی سرویس در کمترین زمان ممکن و در منزل شما کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را به تخصصی ترین شکل ممکن انجام دهد . کلیه تعمیرات انجام شده توسط شرکت حامی سرویس شامل گارانتی شرکت می باشد . فاکتور مورد تایید اتحادیه هم نیز به شما هموطنان عزیز ارائه می شود .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور H2 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1. ترمیستور یا ترموستات در نمونه های مختلف و با کیفیت های متفاوت وجود دارد . که حدود قیمتشان از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.المنت گرم کن آب ماشین لباسشویی ؛ در اندازه و نمونه های مختلفی وجود دارد . که حدود قیمتشان از صد و بیست تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد .

3.سیم کشی ماشین لباسشویی هم قابل ترمیم و بازسازی و هم تعویض می باشد . که حدود هزینه ها از صد تا چهارصد هزار تومان می باشد.

4.برد فرمان در اکثر مواقع خرابی قابل تعمیر است . حدود هزینه ها نیز از 150 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد.

علت ارور h5 لباسشویی اسنوا

3.7/5 (6 نظر)