ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای H5 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

زمانی که لباس های خارج شده از ماشین لباسشویی بسیار داغ و چروک شده می باشد . یا در صورتی که ماشین لباسشویی فقط با آب سرد شستشو را انجام می دهد و لباس ها به درستی شسته نمی شود . امکان خرابی سنسور دمای آب وجود دارد.

تعمیر لباسشویی اسنوا در اصفهان

ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

بهترین و سریع ترین راه حل که می توانید شما عزیزان برای حل کد خطا H5 ماشین لباسشویی اسنوا خود انجام دهید که امکان حل شدن مشکل تا حدودی وجود دارد . ماشین لباسشویی را کاملا از برق جدا کرده و چند دقیقه ای صبر کنید و دوباره راه اندازی کنید امکان دارد خطای روی برد فرمان دستگاه باشد و ریست شود.

ارور h4 لباسشویی اسنوا

شرکت حامی سرویس در کمترین زمان ممکن و درمنزل شما کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را به صورت تخصصی انجام می دهد. همچنین کلیه تعمیرات انجام شده شامل گارانتی شرکت می باشد و فاکتور مورد تاییدیه اتحادیه به شما ارائه می شود .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور H5 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.ترمیستور یا ترموستات در نمونه های مختلفی با کیفیت های متفاوت وجود دارد . که حدود قیمت از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.المنت گرم کن آب در اندازه و نمونه های مختلفی وجود دارد . که حدود قیمت از صد و بیست تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد .

3.سیم کشی ماشین لباسشویی هم قابل ترمیم و بازسازی و هم تعویض می باشد . که حدود هزینه ها از صد تا چهارصد هزار تومان می باشد.

4.برد فرمان در اکثر مواقع خرابی قابل تعمیر است و حدود هزینه از 150 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد.

5/5 (3 نظر)