ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E6 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

هنگامی که ماشین لباسشویی اسنوا شما ؛ کد خطای E6 را نشان می دهد نشانگر ولتاژ بالاست . که احتمال خرابی موتور بسیار محتمل است .

ارور E4 لباسشویی اسنوا

ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

زمانی که ماشین لباسشویی ارور خطای E6 را اعلام می کند به معنای ولتاژ بالاست . شما عزیزان میتوانید برای رفع ارور دو شاخ را از برق جدا کنید و بعد از چند دقیقه دوباره ماشین لباسشویی را روشن کنید . احتمال دارد کد خطای دستگاه از بین برود و اگر همچنان مشکل دستگاه حل نشده بود باید کارکرد دستگاه را متوقف نمایید و درخواست تکنسین کار بلد و متخصص کنید .

ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

نتیجه گیری:

اگر می خواهید تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا خود را مورد گارانتی قرار دهید و خیالتون بابت کلیه تعمیرات و هزینه های بابت تعمیرات ماشین لباسشویی خود راحت باشد . ما به شما عزیزان شرکت حامی سرویس را پیشنهاد می کنیم .

نمایندگی اسنوا اصفهان کجاست؟

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E6 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1. خرابی موتور ماشین لباسشویی اکثرا از قسمت سیم پیچ مربوط به برق موتور یا قسمت مکانیکی موتور یعنی بلبرینگ ها می باشد . که حدود هزینه تعمیرات از 300 هزار تا یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد .

2. خرابی برد فرمان ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل تعمیر می باشد که هزینه های تقریبی تعمیرات از 200 تا 850 هزار تومان می باشد .

3. سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع اگر دچار مشکل شود قابل ترمیم و بازسازی می باشد . که حدود هزینه ها از 100 تا 400 تومان می باشد.

4. سوکت های متصل به المان ها قابل تعویض می باشد که حدود هزینه از 50 تا 150 هزار تومان می باشد .

 

5/5 (2 نظر)