ارور f9 یخچال اسنوا

 

ارور f9 یخچال اسنوا ۸۱۰

زمانی که صفحه نمایشگر یخچال فریزر اسنوا ؛ قرمز میشود ، شروع به هشدار زدن میکند و ارور F9 را به نمایش میگذارد نشانه این است که هیتر قسمت فریزر به درستی کار نمیکند هیتر وظیفه آب کردن برفک های قسمت فریزر را دارد جنس هیتر از سیم های کربنی میباشد که با برق 220 ولت کار میکند.

زمانی که ارور F9 روی صفحه نمایشگر اسنوا ظاهر میشود ؛ اگر مشکل برطرف نشود قسمت فریزر از سرما می افتد.

اگر که هیتر سالم باشد ؛ اما بازهم ارور F9 روی صفحه نمایشگر ظاهر شود امکان دارد که سیم های اتصال بین هیتر و برد دچار قعطی شده باشد . در این حالت با استفاده از مولتی متر باید به دنبال قعطی سیم بگردید . امکان دارد که این قطعی بر اثر گشاد شدن کانکتورها ( فیش های اتصال ) المنت ایجاد شده باشد .

ارور f9 یخچال اسنوا

راه حل فوری و اورژانسی برای جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی :

در این شرایط اگر طول میکشد تا تعمیرکار به منزل شما برسد و مشکل را برطرف کند راه حل این است که اگر دستگاه از سرما افتاد مواد غذایی را به فریزر دیگری انتقال دهید و درب فریزر را باز بگذارید به مدت دوساعت و یک پنکه روبروی درب قرار دهید تا برفک های پشت پلاستافوم آب شود و مجدد دستگاه را به برق بزنید.

دستگاه برای مدتی به درستی کار میکند تا تعمیرکار برسد ومشکل را اساسی برطرف نماید .

هزینه برطرف کردن خطا F9 در یخچال فریزر اسنوا چقدر است ؟

هزینه برطرف کردن کدخطای F9 در یخچال اسنوا بنابه خرابی قطعات متفاوت است شما میتوانید در قسمت تعرفه ها قیمت تعویض المنت و تعویض برد و یا تعویض سنسور ها و یا ترموفیوز را ببینید برای دیدن این قیمت ها که مربوط به برطرف کردن ارور F9  یخچال اسنوا میباشد به قسمت تعرفه ها مراجعه نمایید.

ارور fr در یخچال اسنوا

4.1/5 (16 نظر)