ارور fa یخچال فریزر اسنوا

 

ارور fa یخچال اسنوا 810

ارور fa در یخچال فریزر اسنوا بسیار شایع می باشد و زمانی که این ارور نمایان می‌شود و شما کل اینترنت را به دنبال رفع این خرابی می گردید مشاهده میکنید که همه اتفاق نظر دارند که این ارور فقط مربوط به هیتر یخچال فریزر میباشد و شما مرحله اول هیتر را تعویض می کنید و باز هم مشاهده می کنید که ارور fa یخچال فریزر اسنوا برطرف نشده .
طبق آماری که از تعمیرات انجام شده توسط گروه حامی سرویس در مورد این ارور گرفته شده نزدیک به ۶۰ درصد این خرابی مربوط به برد فرمان یخچال فریزر می باشد که در یخچال فریزر های اسنوا مدل ۸۱۰ بسیار شایع می باشد .
البته شما مرحله اول باید هیتر و ترموفیوز و سنسور قسمت دیفراست یا برفک زدایی یخچال فریزر را مورد بررسی قرار دهید چنانچه تمامی قطعات سالم بود سپس به سراغ تعویض برد بروید.

نمایندگی اسنوا در اصفهان کجاست؟

ارور fa یخچال فریزر اسنوا

راه حل اورژانسی کدخطای fa یخچال فریزر اسنوا :

اگر یخچال فریزر اسنوا شما در حال نمایش علامت fa می باشد در ابتدا توجه کنید که آیا قسمت یخچال فریزر سرما دارد یا خیر اگر سرما دارد که نیاز به اقدامی نیست در این حالت از باز و بسته کردن درب یخچال جلوگیری کنید و با گروه حامی سرویس تماس بگیرید.
ولی اگر دستگاه برودت و سرما ندارد درب یخچال فریزر را به مدت ۲ ساعت باز نگه دارید و با کمک یک پنکه جلوی دستگاه برفک های پشت صفحه توزیع هوا را آب کنید توجه فرمایید که برفک ها پشت صفحه توزیع هوا می باشد و قابل مشاهده نیست سپس بعد از دو ساعت یخچال فریزر را به برق بزنید و مواد غذایی را داخل آن قرار دهید و با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

ارور F4 در یخچال فریزر اسنوا

نتیجه گیری :

ارورها و خطاهای یخچال فریزر درست است که مربوط به یک قسمت خاص از یخچال فریزر می باشد اما فراموش نکنید که تمامی قطعات از برد فرمان ولتاژ می‌گیرند و به همین دلیل آن طرف همه خطاها و ارور ها برد فرمان نیز دخیل می باشد.

5/5 (11 نظر)