نمایندگی تلویزیون هایسنس در اصفهان کجاست ؟

نمایندگی تلویزیون هایسنس در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

0313833  ☎️

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تلویزیون هایسنس در اصفهان کجاست ؟

نمایندگی تلویزیون هایسنس در اصفهان زیر نظر شرکت زرین نمای کاسپین میباشد.

گروه حامی سرویس فقط تعمیرات تلویزیون هایسنس را در اصفهان انجام میدهد و نمایندگی هایسنس در اصفهان نیست.

 

آیا شما هم از مشکلات تلویزیون خود خسته شده اید ؟

آیا قصد خرید یک دستگاه جدید را دارید ؟

آیا به دنبال یک مرکز تعمیراتی قابل اعتماد هستید ؟

با ما همراه باشید ؛ زیرا در این مقاله قصد داریم به تمام پرسش های شما پاسخ دهیم .

امروزه تلویزیون جزو اصلی ترین لوازم هر خانه به شمار می آید که نبود آن می تواند زندگی یکنواخت و کسل کننده ای را به دنبال داشته باشد . آگاهی از وضع دنیا و اخبار ، از جمله مواردی است که این ابزار قدرتمند برای ما به ارمغان آورده است . در شرایط کنونی که کرونا بر جهانیان غلبه کرده است ، اهمیت تلویزیون بیشتر مشاهده می شود .

حال اگر این دستگاه با ارزش دچار مشکل شود ، چه باید کرد ؟

در چنین شرایطی بهترین کار ، تماس با یک مرکز تعمیراتی مناسب است ؛ زیرا تعمیرات تلویزیون چیزی نیست که بشود خودسرانه آن را انجام داد . پیشنهاد ما برقراری ارتباط با شرکت حامی سرویس است ؛ چرا که با دارا بودن مواردی همچون ارائه گارانتی ، تعمیرات در منزل ، به کار گیری قطعات اورجینال و … می تواند اعتماد هر مشتری را جلب نماید .

در صورتی که می خواهید برای تعمیر تلویزیون هایسنس در اصفهان می خواهید اقدام نمایید ، برای تماس با شرکت حامی سرویس با شماره 91002003-031 ارتباط برقرار کنید .

نمایندگی تلویزیون هایسنس در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون هایسنس در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

همانطور که می دانید ، شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون هایسنس در اصفهان نیست . اما برای هر گونه تعمیرات تخصصی مربوط به لوازم خانگی با تمام برند ها می توانید از خدمات شرکت استفاده لازم را ببرید .

برای تماس با دفتر فروش با این شماره تماس حاصل نمایید : 26600727

برقراری تماس با خدمات پس از فروش از طریق این شماره صورت می گیرد : 26600727

 

دکمه های موجود روی مانیتور تلویزیون هایسنس :

دکمه POWER  در تلویزیون هایسنس :

 • خاموش و روشن کردن تلویزیون

دکمه MENU  در تلویزیون هایسنس :

 • دسترسی به تنظیمات دستگاه

دکمه INPUT در تلویزیون هایسنس :

 • تغییرات مربوط به سیگنال

دکمه V- در تلویزیون هایسنس :

 • کم کردن صدای تلویزیون

دکمه V+ در تلویزیون هایسنس :

 • بالا بردن صدای تلویزیون

دکمه CH- در تلویزیون هایسنس :

 • عقب بردن کانال های تلویزیون

دکمه CH+ در تلویزیون هایسنس :

 • جلو بردن کانال های تلویزیون

اگر عملکرد تلویزیون هایسنس شما مختل شده است ، سرویس کاران شرکت حامی سرویس در اصفهان برای تعمیرات  آن ، آماده ارائه خدمات می باشند .

چرا آهنربا نباید کنار تلویزیون باشد ؟

آزمایشات فراوانی در طول تحصیل در مدرسه انجام گرفته که می توان با برخورد دادن اجسام با آهن ربای قوی ، یک آهن ربای با میدان مغناطیسی ضعیف ایجاد کرد .

در صورتی که پنل تلویزیون شما نیاز به تعویض و یا تعمیرات داشته باشد ، برای تعمیر تلویزیون هایسنس در اصفهان با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید و دیگر هیچ نگرانی ای بابت خرابی های پس از تعمیر نداشته باشید .

زمانی که به دستگاه هایی مانند تلویزیون آهن ربا نزدیک کنیم ، دستگاه کمی خاصیت مغناطیسی پیدا می کند و تعادل میدان مغناطیسی که به طور طبیعی در خود تلویزیون وجود دارد ، به هم می خورد که همین امر سبب ایجاد تغییرات در رنگ های تلویزیون می شود . ایجاد رنگین کمان بر روی نمایشگر ، می تواند تاثیر آهنربا در تلویزیون باشد .   

توجه داشته باشید که این تغییرات میدان مغناطیسی فقط با نزدیک کردن آهنربا به دستگاه صورت نمی گیرد ؛ حتی اگر لوازمی مانند اسپیکر ها که آهنربای قوی دارند را به تلویزیون نزدیک کنید ، این خاصیت مغناطیسی در تلویزیون ایجاد می شود .

 

از بین بردن خط روی صفحه ال ای دی :

یکی از مشکلات شایعی که در تلویزیون ها به وجود می آید ، ایجاد خط و خش روی صفحه آن هاست . روش های مختلفی برای از بین بردن آن ها وجود دارد که در ادامه به یکی از آن ها می پردازیم :

شستشو با سرکه و آب :

 • ابتدا تلویزیون را خاموش کنید تا در صفحه تاریک به راحتی خش ها را مشاهده کنید . به میزان مساوی آب و سرکه را مخلوط کنید . سپس یک دستمال مایکروفایبر را به این مخلوط آغشته کنید و به صورت دورانی بر روی محل های مورد نظر بکشید . دقت داشته باشید که این محلول را به صورت مستقیم روی صفحه تلویزیون اسپری نکنید ؛ زیرا ممکن است خسارات زیادی به شما وارد شود .

حامی سرویس حامی تعمیر تلویزیون هایسنس در اصفهان .

استفاده از وازلین :

 • مورد دیگری که گاها مشاهده شده باعث از بین بردن خش ها می شود ، استفاده از وازلین است . برای به کار گیری این روش بدین صورت عمل کنید : یک تکه پنبه را به شکل گلوله ای در آورید و آن را به وازلین آغشته کنید . سپس روی خطوط به وجود آمده بکشید تا شاهد از بین رفتن آن ها باشید .

استفاده از محلول های خش گیری :

 • یکی از راحت ترین و مطمئن ترین روش هایی که برای از بین بردن خطوط روی صفحه ال ای دی کاربرد دارد ، استفاده از محلول های خش گیری است که با مراجعه به فروشگاه های مخصوص فروش تلویزیون و یا تعمیرگاه های مربوط به آن ، می توانید آن را تهیه کنید .
5/5 (3 نظر)