ارور IE ماشین لباسشویی دوو

ارور IE ماشین لباسشویی دوو

کدارور IE ماشین لباسشویی دوو : مشکل ورودی آب

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای IE ماشین لباسشویی دوو (راه حل اورژانسی) :

هنگامی که ارور خطای IE که مربوط به ورودی شیر آب ماشین لباسشویی دوو نمایان شود ؛ باعث می شود که ماشین لباسشویی هیچ عملکردی از خود نشان ندهد و باید مورد بررسی قرار گیرد .

ارور IE ماشین لباسشویی دوو

اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شد و ارور خطای مربوط به ورودی آب را اعلام کرد شما عزیزان باید در اولین کار آب ورودی و شیلنگ ورودی ماشین لباسشویی دوو را بررسی کنید و از جریان داشتن آب مطمئن شوید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت ولی مشکل ماشین لباسشویی حل نشد و شما می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ؛ مشکل ماشین لباسشویی دوو خود را حل کنید . ما گروه حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما به تخصصی ترین شکل ممکن انجام می شود . تعمیرات شامل گارانتی تعمیرات می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

ارور PFE لباسشویی دوو

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور IE در ماشین لباسشویی دوو :

1.شیر پیسوار در کیفیت های متفاوتی در بازار موجود می باشد که هزینه تقریبی از 35 تا 100 تومان می باشد .

2.شیر برقی ماشین لباسشویی دوو نمونه های مختلفی دارد که دو قلو ، سه قلو و تکی می باشد . و حدود قیمت از 100 تا 350 هزار تومان می باشد .

3.فیلتر ورودی آب ماشین لباسشویی کیفیت های متفاوتی دارد که بر همین اساس قیمت های متفاوتی دارد و حدود هزینه ها از 75 تا 160 هزار تومان می باشد .

4.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از 100 تا 350 هزار تومان می باشد .

5.احتمال تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی دوو پنجاه درصد می باشد . در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از 100 هزار تا یک میلیون می باشد .

5/5 (4 نظر)