ارور IE ماشین لباسشویی ال جی

ارور IE ماشین لباسشویی ال جی

علت ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی

دلایل مختلفی وجود دارد که می تواند باعث ایجاد این ارور شود، از جمله:

  • خرابی شیر برقی: شیر برقی وظیفه باز و بسته کردن جریان آب را بر عهده دارد. اگر شیر برقی خراب شود، ممکن است جریان آب به طور کامل قطع شود و منجر به ارور IE شود.
  • مسدود شدن مسیر آب ورودی: مسیر آب ورودی ممکن است به دلیل وجود رسوبات، املاح یا اجسام خارجی مسدود شود و مانع از ورود آب به داخل ماشین لباسشویی شود.
  • خرابی مدارهای الکترونیکی ماشین لباسشویی: مدارهای الکترونیکی ماشین لباسشویی وظیفه ارسال سیگنال به شیر برقی را بر عهده دارند. اگر مدارهای الکترونیکی ماشین لباسشویی خراب شوند، ممکن است سیگنال ارسالی به شیر برقی را به درستی دریافت یا ارسال نکنند و منجر به ارور IE شوند.

خدمات پس از فروش ال جی در اصفهان کجاست؟

روش رفع خطای IE ماشین لباسشویی ال جی (راه حل اورژانسی) :

هنگامی که ماشین لباسشویی عملیات آبگیری را به درستی انجام ندهد ارور خطای IE روی نمایشگر دستگاه نمایان می‌ شود .

ارور IE ماشین لباسشویی ال جی

هنگامی که ماشین لباسشویی ، عملیات آبگیری را به درستی و بصورت کامل انجام ندهد بهترین راه بررسی کردن از قسمت آب ورودی و شیلنگها می باشد .

علت ارور cd لباسشویی ال جی

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور IE در لباسشویی الجی :

  1. شیر برقی های موجود در ماشین لباسشویی شما یا به صورت تکی یا دوقلو می باشد که جنس ، برند و مارکهای مختلفی در بازار موجود می باشد که حدود قیمت از صد و هشتاد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .
  2. شیلنگ های موجود در بازار متراژهای متفاوتی دارند ؛ که بر اساس کیفیت ، قیمت های مختلفی که از بیست تا پنجاه هزار تومان دارند .
  3. هزینه های مربوط به خرابی سیم کشی ماشین لباسشویی متفاوت می باشد که یا قابل ترمیم و بازسازی است و یا اینکه باید تعویض شود که از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .
  4. هزینه های تعمیرات برد ؛ فرمان بستگی به قطعات خراب شده برد ، ماشین لباسشویی دارد که از صد و پنجاه هزار تومان تا یک میلیون متفاوت می باشد .

ارور IE ماشین لباسشویی ال جی

شاید برای شما سوال باشد که :

آیا اجرت تعمیرات مورد تایید اتحادیه میباشد ؟

  • بله بعد از پایان تعمیرات فاکتور مورد تایید اتحادیه به شما عزیزان ارائه میشود .

آیا تعمیرات و قطعات مصرفی دارای گارانتی میباشد ؟

  • بله تمامی تعمیرات و قطعات استفاده شده برای ماشین لباسشویی شما شامل گارانتی معتبر شرکت حامی سرویس میباشد .
4.8/5 (6 نظر)