معنی speed در لباسشویی

معنی speed در لباسشویی

معنی speed در لباسشویی

دکمه Speed در ماشین لباسشویی چه کاربردی دارد در این محتوا بصورت تخصصی در مورد این برنامه از ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار میدهیم.

ماشین لباسشویی های اتوماتیک فرایند های مختلفی از شستشو را انجام میدهند فرایند هایی مانند آب گیری و پودر گیری شستشو آبکشی و بعد گرفتن آب لباس ها

برنامه های روی ماشین لباسشویی هر کدام برای یک  نوع لباس و یا یک فرایند ساخته شده است .

برنامه speed  در ماشین لباسشویی برای چرخش بالای درام طراحی شده است که این برنامه باعث میشود که ماشین لباسشویی با دور بالا شروع به چرخش کند و آبگیری را انجام دهد .

درماشین لباسشویی ها بنا به مدل دستگاه دور های مختلفی را میتوان برای آنان تعریف کرد.

دور ماشین لباسشویی بستگی به نوع موتور دستگاه دارد مثلا ماشین لباسشویی های قدیمی تا نهایت 600 دور دقیقه را برای عملیات خشک کن میزد.

ماشین لباسشویی های نسل بعدی تا 1200 دور میتوان خشک کن آن ها را تنظیم نمود مثل ماشین لباسشویی های دکتر نانو اسنوا و در ماشین لباسشویی های امروزی دور خشک کن را میتوان تا 1400 دور در دقیقه تنظیم نمود.

تا این قسمت متوجه شدیم که کاربرد و معنی speed  در ماشین لباسشویی چیه.

جهت تنظیم دور خشک کن در برنامه speed باید به نوع لباس ها توجه کرد مثلا اگر لباس پشمی را در دور بالا بگذاریم باعث میشود که لباس گشاد شود.

روی حالت پیش فرض همه لباسشویی ها حالت چرخش وخشک کن را دارند و این برنامه برای زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که شما میخواهید

از خشک کن به تنهایی استفاده کند.

این دکمه در مابقی ماشین لباسشویی ها با دکمه spin  نیز دیده میشود که دقیقا همین کار را انجام میدهد.

ریختن لباس ها در ماشین لباسشویی بسیار مهم است که در هم پیچیده نباشد وگرنه در حالت speed  دستگاه شروع به حرکت و صدا ولرزش میدهد.

نتیجه گیری معنی و کاربرد speed در لباسشویی

کاربرد و معنی دکمه speed  در ماشین لباسشویی

برای استفاده مستقیم از خشک کن میباشد که دور آن را میتوانید تغییر دهید.

علت تخلیه نکردن آب لباسشویی

3.4/5 (5 نظر)