تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان

تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی نیکسان اصفهان کجاست ؟

نمایندگی یخچال نیکسان اصفهان بر عهده دفاتر نمایندگی شرکت نیکسان میباشد گروه حامی سرویس نمایندگی نیکسان اصفهان نمیباشد اما تعمیرات تخصصی این محصول را در منزل شما انجام میدهد.

نمایندگی یخچال نیکسان شاهین شهر را با حامی سرویس اشتباه نگیرید :

نمایندگی یخچال نیکسان شاهین شهر تعمیرات محصولات نیکسان را انجام میدهد و این تعمیرات شامل شارژ گاز یخچال فریزر و نصب و تعمیرات میباشد جهت دریافت خدمات از نمایندگی نیکسان شاهین شهر باید با شرکت نیکسان در ارتباط باشید. ویا به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در آن تماس حاصل فرمایید.

شماره نمایندگی یخچال نیکسان اصفهان

جهت تماس با شرکت نیکسان با شماره تماس های ۰۸۶-۴۲۳۴۵۶۰۰ , ۰۸۶-۴۸۵۰۵ در ارتباط باشید.

گروه حامی سرویس را به عنوان نمایندگی اشتباه نگیرید گروه حامی سرویس تعمیرات تخصصی محصولات نیکسان را انجام میدهد و نمایندگی نیکسان نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از گروه حامی سرویس میتوانید با شماره تماس 0313833 در تماس باشید و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید با شماره های درج شده در دفترچه راهنما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان و کلیه ی برندها تخصص حامی سرویس است.

تعمیرات در منزل شما و فورا انجام می شود .تکنسین گروه حامی سرویس، بعد از پایان کار، به شما گارانتی کتبی و فاکتور رسمی مورد تایید اتحادیه تحویل می دهند.

یخچال فریزر منزل شما وسیله ای است که شب و روز فعالیت دارد و در خنک و سالم نگهداشتن مواد غذایی شما،کمک می کند. بنابراین جای تعجب نیست که گاه گاهی برای آن مشکلاتی بوجود آید که نیاز به حضور تعمیرکار در منزل داشته باشد.

اکثر مردم تمایل دارند،خود به تعمیردستگاه بپردازند و از اینکه نیاز به حضور تعمیرکار در منزل نباشد بسیار خرسندمی شوند.در اینصورت با استفاده از ابزارهای ساده مانند یک پیچ گوشتی دستی و یک دریل بی سیم، و یا قطعاتی که براحتی قابل دسترسی هستند، مشکلات یخچال و فریزر نیکسان خود را برطرف نمایید.

در این وب سایت چند نمونه از مشکلات پیش آمده برای یخچال فریزر نیکسان را برایتان بیان می کنیم؛ همچنین روش های رفع عیب برای تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان را در اختیارتان قرار می دهیم.

نکته: در صورتیکه احساس می کنید تخصص و مهارت لازم در زمینه تعمیرات را ندارید این کار را به متخصصین حرفه ای بسپارید تا از وارد آمدن هزینه ی اضافی به شما جلوگیری شود.

تیم تعمیرکاران حامی سرویس ،برای ارائه ی خدمات تعمیری در اختیار شما هستند تا در اسرع وقت وبهترین شکل به رفع مشکل شماعزیزان بپردازند.هزینه های دریافتی ما، زیر نظر اتحادیه می باشد.

تیم حامی، بهترین تکنسین های خود را همراه با ابزار و تجهیزات کامل به محل اعزام می کند.نحوه ی تعمیر ما در محل می باشد، ولی در صورت نیاز به تست های مداوم و تجهیزات کامل تر، دستگاه به تعمیرگاه انتقال می یابد.

خدمات حامی سرویس

آیا یخچال و فریزر نیکسان منزل شما، نشتی و یا آبریزی دارد ؟

آیا در کف آشپزخانه شما آب جاری می شود؟ آیا در این رابطه راه حلی وجود دارد که آنرا رفع کنید؟

رفع آب ریزی یخچال فریزر معمولا آسان است، لطفا این موارد را چک کنید: مسیر تخلیه و عدم انسداد در این قسمت، آب شدن یخ زدگی داخل دستگاه و تخلیه شدن آن در سینی زیر دستگاه

– مسیر تخلیه یخچال فریزر نیکسان

بررسی کنید که آیا محل تخلیه یخ زدایی مسدود است یا خیر.

در صورت گرفتگی مشکل را حل کنید.

– جمع شدن یخ های آب شده در زیر سینی یخچال فریزر نیکسان

سینی تخلیه در پایین یخچال و فریزر ممکن است آنقدر پر از آب باشد که آب شروع به بیرون ریختن از آن کند. ظرف تخلیه آب را خالی کنید و آن را با آب گرم و صابون تمیز بشویید.

آیا صداهای بلند و نا بهنجاری از یخچال فریزر نیکسان به گوش می رسد ؟

در صورتیکه از یخچال فریزر نیکسان شما صداهایی به گوش می رسد،لطفا این موارد را چک کنید:

 • تراز کردن یخچال و فریزر نیکسان :

ممکن است بعد از گذشت سال ها از خرید یخچال فریزر شما بر اثر جابجایی ، پایه های زیر یخچال دچار فرسایش شده باشد . تراز نبودن و همسطح نبودن یخچال ، یاعث می شود درب یخچال بدرستی بسته نشود و این امر دلیل بر ایجاد سر و صدا در یخچال می شود.                                                                                                           .

همچنین بررسی کنید که سطح زیر جایگاه یخچال مسطح و هموار است.

 • یخچال فریزر را روی یک عایق صوتی قرار دهید.

تشک هایی در بازار وجود دارد که در زیر یخچال قرار می گیرند و ارتعاشات بوجود آمده را کاهش می دهد. این برای کسانی است که در زیر طبقه ی شما زندگی می کنند و از صداهای یخچال شما شکایت دارند.

 • یخساز یخچال فریزر خود را تنظیم کنید.

اگر یخچال فریزر نیکسان شما مجهز به یخساز می باشد تنظیمات یخساز دستگاه خود را برسی کنید. ممکن است هر 10 الی 15 دقیقه یکبار صدای وزوز به گوش برسد و این صدا حدود 5 ثانیه طول می کشد؛ این حالت به این خاطر است که یخساز اقدام به یخسازی می کند،اما آبی در محفظه قرار نمی گیرد.

شیر ورودی آب به دستگاه و فشار آب را بررسی کنید. همچنین مطمئن شوید که خطوط آبرسانی به درستی یخچال متصل می باشد و نشتی ندارد.

 • فن اواپراتور:

ممکن است خرابی در فن اواپراتور دلیل این سر و صداها باشد. یخچال فریزر را از برق بیرون بکشید، سپس تمام موارد داخل دستگاه و قفسه ها را جدا کنید.  بوسیله یک پیچ گوشتی، درب دسترسی پشت دستگاه را باز کنید و فن اواپراتور را باز کنید و از محفظه خارج نمایید. فن، وظیفه گردش هوا در اطراف سیم پیچ ها را برای حفظ درجه حرارت یکنواخت در وسیله به عهده دارد. این قطعه ممکن است به مرور زمان فرسوده یا خراب شود. در صورت خرابی، اقدام به تعویض آن نمایید.

ارورها

چرا یخچال فریزر نیکسان سرما ندارد ؟ (عدم برودت)

 • دست های خود را روی بدنه یخچال فریزر نیکسان قرار دهید. اگر بدنه بیش از حد داغ بود، تنظیمات دمای دستگاه را چک کنید، ممکن است بصورت تصادفی دستگاه روی دمای بالا تنظیم شده باشد.
 • ترموستات یخچال را چک کنید. خرابی و ایراد در ترموستات می تواند در بالا رفتن دمای یخچال و ایجاد صدا در بدنه،تاثیر گذار باشد.
 • واشرهای دور درب را بازرسی کنید. کثیفی و ایجاد جرم و یا خراب شدن لاستیک دور درب یخچال فریزر نیکسان ، باعث هدر رفتن سرمای داخلی دستگاه می شود. لاستیک دور درب دستگاه را با آب گرم و صابون مایع، تمیز بشویید. در صورتیکه این کار جوابگو نبود، واشرها را تعویض نمایید.
 • چک کردن دریچه های خروج هوا
 • ممکن است وسایلی درون یخچال خود قرار داده اید، که مسیر جریان هوای سرد را مسدود کرده باشد. همچنین چک کنید که یخچال فریزر شما به اندازه کافی از دیوار و یا کابینت مورد نظر فاصله داشته باشد.
 • کویل های کندانسور را تمیز کنید. کویل های کندانسور کثیف، در یخچال فریزر شما باعث کاهش میزان سرمای داخل دستگاه می شود. هر 2 الی 3 ماه یکبار این قسمت را به خوبی تمیز کنید.
 • قرار دادن مواد غذایی داغ و رطوبت دار، به مرور زمان باعث کاهش سرمای درون یخچال فریزر می شود.
 • مواد غذایی که داخل یخچال یا فریزر قرار می دهید را اجازه دهید به دمای محیط برسد و بعد آن ها را درون دستگاه فریز کنید.

چرا یخچال فریزر نیکسان بیش از حد سرما دارد و یخ می زند ؟

اگر سرمای یخچال و فریزر شما بیش از میزان استاندارد است ،این موارد را بررسی کنید:

 • دمپر را بررسی کنید.

هوای سرد ممکن است دائماً وارد محفظه شود. دمپر در بین محفظه های خنک کننده و انجماد قرار دارد و توسط ترموستات کنترل می شود. خرابی در این قسمت می تواند باعث بروز این مشکل و سرمای بیش از حد، در دستگاه شود.

 • ترموستات را تعویض کنید.

اگر این قسمت از وسیله شما معیوب است؛ با مراجعه به مدل یخچال فریزر خود، آن را در بازار تهیه کنید و یا از تعمیرگاه مجاز خود بخواهید آن را برای شما تهیه و نصب نمایند.

تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان

 

در صورتیکه برای تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان نیاز به تعویض ترموستات ، بود و شما خودتان تصمیم دارید این کار را انجام دهید، ما به شما در انجام این کار کمک خواهیم کرد. لطفا موارد زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • ابتدا یخچال نیکسان را از برق جدا کنید، سپس محفظه خنک کننده را باز کنید.
 • با استفاده از پیچ گوشتی، درپوش واقع در بالای محفظه خنک کننده (داخل جعبه) را باز کنید. معمولاً دو پیچ برای باز شدن در این قسمت وجود دارد.
 • با استفاده از همان پیچ گوشتی، پوشش مونتاژ کنترل پلاستیک را بردارید.
 • کاور را به آرامی پایین بیاورید، زیرا با سیم به یخچال و فریزر وصل شده است. ترموستات یک دستگاه فلزی به رنگ برنز، است که به سیم های مسی متصل شده و یک لوله مویی آلومینومی که به داخل ترموستات ، متصل شده است.
 • در این مرحله، ممکن است نیاز به گرفتن عکس از سیم کشی و محل ترموستات باشد،تا بتوانید ترموستات جدید را به درستی در سر جای قبلی خود قرار دهید. سیم ها را با دست مستقیم بیرون بکشید و لوله را جدا کنید.
 • نصب جدید ترموستات جایگزینی یک به یک است: دو سیم سیاه که دو برابر شده و به یک منبع وصل می شوند. یک سیم نارنجی؛ و یک سیم سبز رنگ. این سیم ها را با توجه به عکسی که گرفتید به درستی در جای خود وصل کنید.
 • لوله مویرگی را وصل کنید.
 • درپوش های مونتاژ را بوسیله ی پیچ های آن جایگزین کنید.

امیدواریم که با گذاشتن این مطالب درون وب سایت حامی سرویس، توانسته باشیم در رفع مشکل،به شما عزیزان کمک کرده باشیم.

در صورتیکه مشکل شما حل نشد،تکنسین های حامی سرویس در تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان می توانند به کمک شما بیایند و تعمیرات را بصورت اصولی انجام دهند. 

4.4/5 (10 نظر)