تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان

تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان و کلیه ی برندها تخصص حامی سرویس است.

تعمیرات در منزل شما و فورا انجام می شود .تکنسین گروه حامی سرویس، بعد از پایان کار، به شما گارانتی کتبی و فاکتور رسمی مورد تایید اتحادیه تحویل می دهند.

یخچال فریزر منزل شما وسیله ای است که شب و روز فعالیت دارد و در خنک و سالم نگهداشتن مواد غذایی شما،کمک می کند. بنابراین جای تعجب نیست که گاه گاهی برای آن مشکلاتی بوجود آید که نیاز به حضور تعمیرکار در منزل داشته باشد.

اکثر مردم تمایل دارند،خود به تعمیردستگاه بپردازند و از اینکه نیاز به حضور تعمیرکار در منزل نباشد بسیار خرسندمی شوند.در اینصورت با استفاده از ابزارهای ساده مانند یک پیچ گوشتی دستی و یک دریل بی سیم، و یا قطعاتی که براحتی قابل دسترسی هستند، مشکلات یخچال و فریزر نیکسان خود را برطرف نمایید.

در این وب سایت چند نمونه از مشکلات پیش آمده برای یخچال فریزر نیکسان را برایتان بیان می کنیم؛ همچنین روش های رفع عیب برای تعمیر یخچال نیکسان در اصفهان را در اختیارتان قرار می دهیم.

نکته: در صورتیکه احساس می کنید تخصص و مهارت لازم در زمینه تعمیرات را ندارید این کار را به متخصصین حرفه ای بسپارید تا از وارد آمدن هزینه ی اضافی به شما جلوگیری شود.

تیم تعمیرکاران حامی سرویس ،برای ارائه ی خدمات تعمیری در اختیار شما هستند تا در اسرع وقت وبهترین شکل به رفع مشکل شماعزیزان بپردازند.هزینه های دریافتی ما، زیر نظر اتحادیه می باشد.

تیم حامی، بهترین تکنسین های خود را همراه با ابزار و تجهیزات کامل به محل اعزام می کند.نحوه ی تعمیر ما در محل می باشد، ولی در صورت نیاز به تست های مداوم و تجهیزات کامل تر، دستگاه به تعمیرگاه انتقال می یابد.

خدمات حامی سرویس

آیا یخچال و فریزر نیکسان منزل شما، نشتی و یا آبریزی دارد ؟

آیا در کف آشپزخانه شما آب جاری می شود؟ آیا در این رابطه راه حلی وجود دارد که آنرا رفع کنید؟

رفع آب ریزی یخچال فریزر معمولا آسان است، لطفا این موارد را چک کنید: مسیر تخلیه و عدم انسداد در این قسمت، آب شدن یخ زدگی داخل دستگاه و تخلیه شدن آن در سینی زیر دستگاه

– مسیر تخلیه یخچال فریزر نیکسان

بررسی کنید که آیا محل تخلیه یخ زدایی مسدود است یا خیر.

در صورت گرفتگی مشکل را حل کنید.

– جمع شدن یخ های آب شده در زیر سینی یخچال فریزر نیکسان

سینی تخلیه در پایین یخچال و فریزر ممکن است آنقدر پر از آب باشد که آب شروع به بیرون ریختن از آن کند. ظرف تخلیه آب را خالی کنید و آن را با آب گرم و صابون تمیز بشویید.

آیا صداهای بلند و نا بهنجاری از یخچال فریزر نیکسان به گوش می رسد ؟

در صورتیکه از یخچال فریزر نیکسان شما صداهایی به گوش می رسد،لطفا این موارد را چک کنید:

  • تراز کردن یخچال و فریزر نیکسان :

ممکن است بعد از گذشت سال ها از خرید یخچال فریزر شما بر اثر جابجایی ، پایه های زیر یخچال دچار فرسایش شده باشد . تراز نبودن و همسطح نبودن یخچال ، یاعث می شود درب یخچال بدرستی بسته نشود و این امر دلیل بر ایجاد سر و صدا در یخچال می شود.                                                                                                           .

همچنین بررسی کنید که سطح زیر جایگاه یخچال مسطح و هموار است.

  • یخچال فریزر را روی یک عایق صوتی قرار دهید.

تشک هایی در بازار وجود دارد که در زیر یخچال قرار می گیرند و ارتعاشات بوجود آمده را کاهش می دهد. این برای کسانی است که در زیر طبقه ی شما زندگی می کنند و از صداهای یخچال شما شکایت دارند.

  • یخساز یخچال فریزر خود را تنظیم کنید.

اگر یخچال فریزر نیکسان شما مجهز به یخساز می باشد تنظیمات یخساز د