تعمیر یخچال پارس در اصفهان

تعمیر یخچال پارس در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تکنسین های شرکت حامی سرویس همواره و در هر ساعت شبانه روز در اختیار شما هستند.

تعمیر یخچال پارس در اصفهان توسط این گروه بزرگ با استفاده از تکنسین های جوان و متخصص در اسرع وقت و در محل شما انجام می شود.در ازای خدمات انجام شده، فاکتور مورد تایید اتحادیه و ضمانت نامه کتبی به مشتری تحویل داده می شود.

خدمات حامی سرویس

ما در این مقاله در مورد تعمیر یخچال پارس در اصفهان و خطاهای برد یخچال فریزر پارس بطور کامل و با لحنی رسا برایتان توضیح می دهیم. همچنین نحوه کارایی یخچال و فریزرهای پارس و ویژگی های خاص آن را در این مقاله برایتان ذکر می نماییم.

این مطالب صرفا برای آگاهی شما می باشد. در صورت نداشتن مهارت در تعمیر یخچال فریزر های پارس، برای جلوگیری از ضررهای اضافی به تکنسین های ماهر در این رابطه مراجعه کنید.

برند پارس در سیستم های برودتی شامل یخچال، یخچال فریزر، فریزر می باشد.

فریزرهای این برند دارای دو نوع فریزرهای نوفراست و فریزرهای دیفراست می باشد.

در فریزرهای جدید پارس سری جدید صفحه نمایش مخفی تعبیه شده است و برفک زدن دستگاه در آن مشخص نیست.

عمدتا خرابی هایی که در صفحه نمایش و سیستم یخچال فریزر پارس اتفاق می افتد براثر یخ زدایی و دیفراست کردن وسیله می باشد؛ که در این حالت صفحه از بدنه جدا می شود و باعث می شود سرمای داخل یخچال به مرور زمان کم شود. در این موارد باید صفحه جایگزین روی بدنه یخچال فریزر قرار بگیرد تا سرمای مطلوب تری را در دستگاه ایجاد کند.

در مورد فریزرهای بدون برفک، یک باکس موجود هست که داخل این باکس سرمای یخچال تولید می شود و با استفاده از فن، سرما را داخل کابین می چرخاند تا باعث یخ زدن و انجماد مواد غذایی داخل فریزر شود.

فریزر های نوفراست پارس، عمده خرابی آن ها برفک زدن اواپراتور هست و یا اینکه نشتی گاز در آن ها پیدا می شود.

قابلیتی که در این برند به چشم می خورد نداشتن کشو و یکسره بودن داخل قفسه های یخچال فریزر می باشد. این مدل یخچال فریزرها بصورت یک تیکه هستند و شما می توانید با تنظیم ارتفاع مقدار فضای مورد نیاز و مناسب برای مواد غذایی را در نظر بگیرید.

ارور های یخچال فریزر پارس را در  تعمیر یخچال پارس در شیراز بخوانید.

برای تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان می توانید اینجا را کلیک کنید. 

نصب یخچال فریزر پارس :

شرایط نصب فریزرهای نوفراست پارس اینست که بعد از اینکه دستگاه را در یک مکان ثابت قرار دادید تقریبا به اندازه 2 الی 3 سانت شیب را به سمت عقب مایل کنید؛ تا زمانیکه که دستگاه روی حالت دیفراست می رود، برفکی که درون وسیله آب می شود به سمت بیرون هدایت شود.

نکته: به هیچ وجه در نصب فریزهای نوفراست، شیب دستگاه به سمت جلو نباشد و همیشه شیب باید به سمت عقب مایل باشد.

اگر شیب به سمت جلو باشد چه اتفاقی می افتد؟

اگر شیب یخچال فریزر نوفراست پارس به سمت جلو باشد، عمدتا سرما به مرور زمان از دست می رود و باکس شروع به گرم کردن آب می کند و در این حالت آب داخل آن یخ می زند که درصورت بروز چنین مشکلی حتما، نیاز به حضور یک سرویس کار است تا یخ زدگی داخل باکس را بطور اصولی و صحیح برطرف کند.

 

قابلیت ها و ویژگی های یخچال و فریزر برند پارس :

  • یکی از قابلیت های یخچال و فریزرهای پارس کلید off , on (خاموش، روشن) دستگاه می باشد که نیاز به بیرون کشیدن از برق نباشد.