تعمیر یخچال پارس در اصفهان

تعمیر یخچال پارس در اصفهان نمایندگی یخچال پارس اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی یخچال پارس اصفهان کجاست؟

نمایندگی یخچال پارس اصفهان زیر نظر خدمات پس از فروش پارس اصفهان میباشد خدمات پس از فروش پارس مستقیما زیر نظر شرکت پارس میباشد برای دستیابی به شماره تلفن نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های مندرج در دفترچه راهنمای محصول خود تماس بگیرید.

گروه حامی سرویس تعمیرات تمامی برند ها را در منزل شما انجام میدهد . گروه حامی سرویس را با نمایندگی پارس اصفهان اشتباه نگیرید این گروه تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهد و نمایندگی پارس اصفهان نمیباشد. برای تماس با گروه حامی سرویس میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

شماره نمایندگی یخچال پارس اصفهان

جهت تماس با نمایندگی پارس در اصفهان میتوانید با شماره تماس 02188302096 شرکت پارس در ارتباط باشید.

جهت دریافت خدمات تعمیرات پارس از نمایندگی باید با شرکت پارس در تماس باشید که میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید درصورتی که میخواهید از گروه حامی سرویس که نمایندگی نیست  خدمات دریافت کنید میتوانید با شماره تماس 0313833 در تماس باشید.

نمایندگی یخچال پارس در نجف اباد را با حامی سرویس اشتباه نگیرید :

نمایندگی یخچال پارس در نجف آباد تعمیرات محصولات پارس را در منزل شما انجام میدهد نمایندگی محصولات پارس نجف آباد تعمیراتی همچون شارژ گاز و تعمیرات برقی این یخچال فریزر ها را در منزل انجام میدهد این نمایندگی ها از طرف شرکت پارس معرفی میگردد که میتوانید با مراجعه به دفترچه راهنمای این محصولات شماره نمایندگی ها را پیدا کنید.

نمایندگی یخچال پارس در شاهین شهر را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

نمایندگی پارس در شهر شاهین شهر میتواند تعمیرات تخصصی به شما عزیزان ارائه دهد.

محصولات پارس در دوران گارانتی حتما باید توسط نمایندگی ها تعمیر شوند اگر که بعد از دوران گارانتی از خدمات نمایندگی ها راضی بودید مجددا با آنها تماس بگیرید.

اگر که از بد قولی و قیمت بالا و عدم کیفیت ارائه خدمات آنها گله مند هستید میتوانید از گروه حامی سرویس خدمات دریافت کنید.

جهت دریافت خدمات بعد از دوران گارانتی هیچ محدودیتی برای شما عزیزان وجود ندارد.

نمایندگی یخچال پارس در خمینی شهر را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

شهر خمینی شهر یکی از شهر هایی میباشد که از یخچال فریزر های پارس زیاد خرید کرده اند و این یخچال فریزر ها بعد از چند سال نیاز به سرویس و نگهداری دارد.

در صورتی که نیازمند تعمیرکار حرفه ای محصولات پارس هستید میتوانید خدمات خود را به گروه حامی سرویس0313833 بسپارید .

ما بهترین تعمیرکاران خود را به منزل شما اعزام خواهیم کرد. گروه حامی سرویس را با نمایندگی یخچال پارس خمینی شهر به اشتباه نگیرید .

تکنسین های شرکت حامی سرویس همواره و در هر ساعت شبانه روز در اختیار شما هستند.

نمایندگی فریزر پارس در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیر یخچال پارس در اصفهان توسط این گروه بزرگ با استفاده از تکنسین های جوان و متخصص در اسرع وقت و در محل شما انجام می شود.در ازای خدمات انجام شده، فاکتور مورد تایید اتحادیه و ضمانت نامه کتبی به مشتری تحویل داده می شود.

خدمات حامی سرویس

ما در این مقاله در مورد تعمیر یخچال پارس در اصفهان و خطاهای برد یخچال فریزر پارس بطور کامل و با لحنی رسا برایتان توضیح می دهیم. همچنین نحوه کارایی یخچال و فریزرهای پارس و ویژگی های خاص آن را در این مقاله برایتان ذکر می نماییم.

نمایندگی یخچال پارس فولادشهر را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

این مطالب صرفا برای آگاهی شما می باشد. در صورت نداشتن مهارت در تعمیر یخچال فریزر های پارس، برای جلوگیری از ضررهای اضافی به تکنسین های ماهر در این رابطه مراجعه کنید.

برند پارس در سیستم های برودتی شامل یخچال، یخچال فریزر، فریزر می باشد.

فریزرهای این برند دارای دو نوع فریزرهای نوفراست و فریزرهای دیفراست می باشد.

در فریزرهای جدید پارس سری جدید صفحه نمایش مخفی تعبیه شده است و برفک زدن دستگاه در آن مشخص نیست.

عمدتا خرابی هایی که در صفحه نمایش و سیستم یخچال فریزر پارس اتفاق می افتد براثر یخ زدایی و دیفراست کردن وسیله می باشد؛ که در این حالت صفحه از بدنه جدا می شود و باعث می شود سرمای داخل یخچال به مرور زمان کم شود. در این موارد باید صفحه جایگزین روی بدنه یخچال فریزر قرار بگیرد تا سرمای مطلوب تری را در دستگاه ایجاد کند.

در مورد فریزرهای بدون برفک، یک باکس موجود هست که داخل این باکس سرمای یخچال تولید می شود و با استفاده از فن، سرما را داخل کابین می چرخاند تا باعث یخ زدن و انجماد مواد غذایی داخل فریزر شود.

فریزر های نوفراست پارس، عمده خرابی آن ها برفک زدن اواپراتور هست و یا اینکه نشتی گاز در آن ها پیدا می شود.

قابلیتی که در این برند به چشم می خورد نداشتن کشو و یکسره بودن داخل قفسه های یخچال فریزر می باشد. این مدل یخچال فریزرها بصورت یک تیکه هستند و شما می توانید با تنظیم ارتفاع مقدار فضای مورد نیاز و مناسب برای مواد غذایی را در نظر بگیرید.

نصب یخچال فریزر پارس :

شرایط نصب فریزرهای نوفراست پارس اینست که بعد از اینکه دستگاه را در یک مکان ثابت قرار دادید تقریبا به اندازه 2 الی 3 سانت شیب را به سمت عقب مایل کنید؛ تا زمانیکه که دستگاه روی حالت دیفراست می رود، برفکی که درون وسیله آب می شود به سمت بیرون هدایت شود.

نکته: به هیچ وجه در نصب فریزهای نوفراست، شیب دستگاه به سمت جلو نباشد و همیشه شیب باید به سمت عقب مایل باشد.

اگر شیب به سمت جلو باشد چه اتفاقی می افتد؟

اگر شیب یخچال فریزر نوفراست پارس به سمت جلو باشد، عمدتا سرما به مرور زمان از دست می رود و باکس شروع به گرم کردن آب می کند و در این حالت آب داخل آن یخ می زند که درصورت بروز چنین مشکلی حتما، نیاز به حضور یک سرویس کار است تا یخ زدگی داخل باکس را بطور اصولی و صحیح برطرف کند.

برای تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان می توانید اینجا را کلیک کنید. 

قابلیت ها و ویژگی های یخچال و فریزر برند پارس :

 • یکی از قابلیت های یخچال و فریزرهای پارس کلید off , on (خاموش، روشن) دستگاه می باشد که نیاز به بیرون کشیدن از برق نباشد.
 • کلید انجماد سریع (یا سوپر انجماد): در شرایطی به کار می آید که نیاز به انجماد سریع مواد غذایی باشد که در این حالت تقریبا یکساعت یخچال فریزر شما به حالت انجماد سریع منتقل می شود و فریزر یکسره کار می کند.

نکته: در این حالت (انجماد سریع) یخچال فریزر در دمای نرمال کار نمی کند و تا تا دمای آخرانجماد، یکسره کار می کند تا مواد غذایی را به انجماد کامل برساند؛بعد از 4 ساعت بطور اتومات ازین حالت به حالت نرمال دمای یخچال فریزر بر می گردد.
اگر بخواهید دستگاه را از حالت سوپر یا انجماد سریع خارج کنید با فشردن دوباره کلید سوپر، یخچال به حالت دیفراست در می آید و حدودا نیم الی یکساعت یخچال فریزر خاموش می شود تا بتواند یخ های داخل دستگاه را ذوب کند.
کلیدی که میتوانید دما را با آن تغییر دهید. معمولا منفی 16 درجه سانتی گراد الی 18 درجه ، دمای نرمال دستگاه می باشد که عمدتا خرابی های آن همانطور که گفته شد برفک زدن است که در این مورد باید توسط تکنسین ماهر، باکس داخل دستگاه کامل خارج شود و از فریزر جدا شود که در این صورت ممکن است هیتر سوخته باشد و یا برد مشکل داشته باشد و یا اینکه در سنسور آن ایرادی ایجاد شده باشد.

نکته: سنسورهای یخچال فریزرهای پارس در همه مدل ها 3 تا 5 اهم است.

علت برفک زدن در یخچال های بدون برفک

اگر داخل فریزر برفک زده باشه علت ممکن است از:

 • شیب دستگاه را چک کنید، همانطور که در بالا گفته شد شیب باید رو به عقب باشد. دراین مورد احتمالا شیب به جلو می باشد.
 • گرم بودن جای دستگاه می تواند باعث تولید برفک شود.
 • خرابی درب و باز بودن آن دلیل دیگری بر انجماد و ایجاد برفک است.
 • وسایلی که داخل فریزر قرار می دهید نباید رطوبت و گرما داشته باشد چون باعث یخ زدگی و برفک می شود.

اگر دستگاه برفک زد، باکس داخل فریزر باید باز شود و اواپراتور بیرون کشیده شود. در این حالت ممکن است خرابی از برد یا سوختگی هیتر و یا مشکلات سنسور و یا فن یخ زده باشد. در این حالت باید توسط تکنسین ماهر بررسی شود.

نکاتی در مورد فریزرهای دیفراست :

 • فریزرهای دیفراست برند پارس با ایجاد برفک، دارای کشوهایی با لوله های فلزی هستند. به دلیل برفک زدن این کشوها هر دو یا سه ماه یکبار باید کشوها را ار فریزر خارج کنید و بشویید و یا اینکه دستگاه را از برق بیرون بکشید تا یخ آن ها آب شود.
 • همچنین داخل کشوها و یا قفسه های آن نباید از مشماع و یا پلاستیک استفاده شود چون باعث کاهش سرما شده و یخ می زند.
 • زنگ زدگی داخل کشو ها و لوله های آن نیز بر اثر استفاده از مشماع و یا پلاستیک اتفاق می افتد.
 • از گذاشتن جنس های گرم و رطوبتی در داخل این فریزرها خودداری کنید، چون باعث یخ زدگی می شود.

جهت تعمیر یخچال پارس در اصفهان تعمیرات را به گروه حامی سرویس بسپارید

تعمیر یخچال پارس در اصفهان

یخچال های تک پارس:
در یخچال های پارس، قسمت بالایی آن ها یخچال و در قسمت پایینی، فریزر قرار دارد و عمدتا فریزرهای آن ها از نوع دیفراست و صفحه مخفی می باشد که از برد دستگاه فرمان می گیرند.

فریزر پایینی را باید هر دو الی سه ماه یکبار بیرون کشیده و تمیز کرد. این کار به دلیل دیفراست بودن آن هاست.

چرا داخل جامیوه ای آب جمع می شود؟

 • در این حالت در قسمت آخر یخچال ی ناودان قرار دارد که شما می بایست هر از گاهی آب بریزید و در پایان کمی آب جوش. با این کار یخ زدگی داخل آن رفع می شود و اگر دچار گرفتگی شده باشد مسیر انسداد باز می گردد.

4.6/5 (12 نظر)