نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در اصفهان زیر نظر شرکت پاناسونیک میباشد برای ارتباط با نمایندگی میتوانید با مراجعه به دفترچه راهنمای محصول خود با شماره تلفن های درج شده در آن تماس حاصل فرمایید و اگر میخواهید تعمیرات آن را به غیر از نمایندگی بسپارید با شماره تماس 0313833  تماس حاصل فرمایید.

0313833  ☎️

 

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در اصفهان

شرکت پاناسونیک در ایران فعالیت مستقیمی ندارد. با این حال، برخی محصولات پاناسونیک از طریق واردکنندگان و نمایندگان رسمی در ایران قابل تهیه هستند.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با نمایندگان رسمی پاناسونیک در ایران تماس بگیرید. همچنین، می توانید از طریق سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی محصولات پاناسونیک را تهیه کنید.

تلفن نمایندگی پاناسونیک در اصفهان

آدرس: میرداماد، خیابان رازان شمالی، بعد از کوچه ششم، پلاک 21، طبقه همکف

تلفن : 02122279353

جهت تعمیرات محصولات پاناسونیک به غیر از نمایندگی میتوانید با شماره تماس 0313833 با گروه حامی سرویس در ارتباط باشید. و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی پاناسونیک با شماره شرکت مورد نظر تماس بگیرید.

روش تشخیص اصل بودن تلویزیون پاناسونیک

برای تشخیص اصالت یک تلویزیون پاناسونیک، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

1 خرید از فروشگاه‌های مطرح و معتبر: بهترین راه برای اطمینان از اصالت یک محصول، خرید از فروشگاه‌های معتبر و مطرح است که با توجه به شهرت خود، دغدغه‌ی خدمات پس از فروش و رضایت مشتری را دارند.
2 بررسی جعبه و متعلقات: جعبه محصول و متعلقات آن، شامل کابل‌های اتصال، ریموت کنترل، دفترچه‌ی راهنما و کارت گارانتی باید دارای نشان‌های مربوط به برند پاناسونیک باشند
3 بررسی شماره مدل: شماره مدل تلویزیون پاناسونیک را بررسی کنید و از سایت رسمی برای بررسی مشخصات و ویژگی‌های آن استفاده کنید.
4 بررسی نمادهای امنیتی: برخی تلویزیون‌های پاناسونیک دارای نمادهای امنیتی مانند برچسب مجوز FCC و UL هستند که باید بر روی تلویزیون یا جعبه آن وجود داشته باشند.
5 بررسی گارانتی: بررسی کنید که گارانتی تلویزیون پاناسونیک شما توسط شرکت معتبر پشتیبانی می‌شود و در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، به راحتی قابل دسترسی است.

 

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در اصفهان

 

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در اصفهان

گروه حامی سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در اصفهان نمی باشد.درصورتی که قصداستفاده از گارانتی رادارید باشماره ۶۴۰۸۷ تماس بگیرید،ولی درصورتیکه گارانتی تلویزیون شماتمام شده است برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک در اصفهان با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل فرمایید.

دکمه های روی مانیتور تلویزیون پاناسونیک :

برای استفاده بهینه از دکمه های موجود بر روی مانیتور تلویزیون باید با عملکرد آنها آشنایی کامل داشته باشید.

بهتر است در صورت مشاهده ی اختلال در عملکرد دکمه ها برای استفاده از کمک تعمیرکاران تلویزیون پاناسونیک در اصفهان با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید.

دکمه‌ های CH در تلویزیون پاناسونیک :

  • از این دکمه ها برای افزایش و کاهش شبکه‌های تلویزیونی استفاده می‌شود .

دکمه + ، – در تلویزیون پاناسونیک :

  • این دکمه را برای کم و زیاد کردن صدای تلویزیون فشار دهید .

دکمه menu در تلویزیون پاناسونیک :

  • این دکمه منوی اصلی تلویزیون رابرروی صفحه نمایش نشان می دهد .

دکمه input/ok در تلویزیون پاناسونیک

  • از این دکمه برای انتخاب گزینه ی مورد نظر استفاده می شود .

علت سیاه شدن صفحه تلویزیون :

سیاه شدن قسمتی یا تمام صفحه تلویزیون به دلایل مختلفی ممکن است بروزپیداکند.اولین دلیل سوختگی پیکسل ها می باشد که برای برطرف کردن آن معمولاً قطعه خراب راتعویض می‌کنند.سپس باید پنل تلویزیون رابررسی کنید.درصورت خراب شدن پنل،صفحه سیاه می شود.درنهایت بک لایت راهم چک کنید زیرایکی ازدلایل ایجاد لکه سیاه برروی صفحه تلویزیون وجود ایراد در بک لایت است.

علت بالا نیامدن تصویر تلویزیون :

دقت داشته باشید که برای اولین اقدام بهتراست تلویزیون رابه مدت بیست وچهارساعت از برق جداکنید وسپس دوباره آن رابه برق متصل کرده ومشاهده کنید که مشکل برطرف شده است یاخیر؟.

اگرهنوز هم تصویر بالا نمی آید،باید ورودی پورت تلویزیون رابررسی کنید ومطمئن شوید به دستگاه مناسبی متصل شده است.سپس دکمه ی menu رافشرده وملاحظه نمایید که منو روی تلویزیون نمایش داده می شودیاخیر؟.اگر منو رامشاهده کردید نور پس زمینه راافزایش دهید ودرصورتی که هیچ چیزی دیده نشد،تی کان و برداینورتر نورپس زمینه دچار مشکل شده است.برای بررسی بهتر،چراغ اتاق راخاموش کرده ودقت کنید نوری ازتلویزیون منتشر می‌شودیاخیر؟.اگرنوربود آنگاه کافیست اتصالات تی کان راچک کنید.

حتما اتصال کابل برق تلویزیون راهم بررسی کنید شایدقطع شده باشد.درصورتی که تلویزیون شماصدا دارد ولی تصویر رابالا نمی آورد ممکن است علت آن خراب شدن بک لایت باشدوبرای برطرف کردن این مشکل باید توسط تعمیرکاران تلویزیون پاناسونیک حامی سرویس در اصفهان بک لایت راتعویض نمایید.

علت کم شدن صدای تلویزیون :

صدای خروجی از دستگاه ، فاکتوری است که عدم وجود آن،کارایی دستگاه رابه شدت پایین می آورد.زیراکاربر نمی تواند باآن به خوبی ارتباط برقرارنماید.

یکی ازمشکلاتی که گاهی اوقات به وجود می آید،کم شدن صدای تلویزیون است که نارضایتی کاربران رابه دنبال دارد.این عیب،مختص به یک برندخاص نیست وهر دستگاهی باهر برندی ممکن است دچارچنین ایرادی بشود.اماعلت کم شدن صدای تلویزیون چیست؟چطور می توان آن رابرطرف کرد.؟

این مشکل به احتمال زیاد به علت به هم خوردن تنظیمات پیش فرض دستگاه به وجود آمده است.پس بامراجعه به تنظیمات تلویزیون خود می توانید این ایراد رابرطرف کنید.

درصورتی که بااعمال تغییرات،صدا همانند قبل پخش می شود وتغییری درآن به وجود نیامده است،ممکن است مشکل جدی تری رخ داده باشد که بایدتوسط متخصصین مربوطه مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

علت وز وز صدای تلویزیون :

ازدیگر صداهای آزاردهنده ای که ممکن است از تلویزیون شنیده شود،صدای وز وز می باشد.برای اینکه علت وز وز صدای تلویزیون رامتوجه شوید،ادامه مطلب رامطالعه کنید:

صدای وز وز تلویزیون

بروز صداهای غیرطبیعی معمولا افراد رانگران می کند واین احتمال رانشان می دهد که شاید دستگاه خراب شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد.امابارعایت برخی نکات می توانید صدای وز وز به وجود آمده راازبین ببرید.

باکم کردن میزان کنتراست و روشنایی،اگربازهم این صدا وجود داشته باشد،احتمالا فن های دستگاه خراب شده اند وباید تعمیر شوند.تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در اصفهان رابه شرکت حامی سرویس بسپاریدتانگرانی هایتان به بهترین حالت ممکن رفع شود.

4.3/5 (3 نظر)