تعمیر تلویزیون بلست در اصفهان

تعمیر تلویزیون بلست در اصفهان نمایندگی تلویزیون بلست در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

0313833

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تلویزیون بلست در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

نمایندگی تلویزیون بلست در اصفهان برعهده خدمات پس از فروش بلست شرکت ایران رهجو میباشد.

آدرس: تهران خیابان سمیه مابین خیابان سپهبد قرنی و استاد نجات الهی پلاک 233 است.

گروه حامی سرویس تعمیرات تخصصی محصولات بلست را در منزل شما انجام میدهد اما نمایندگی بلست اصفهان نمیباشد.

شماره تلفن نمایندگی تلویزیون بلست اصفهان

تلفن : 8300 ایران رهجو

جهت تعمیرات محصولات بلست در اصفهان به غیر از نمایندگی میتوانید با شماره تماس 0313833 با ما در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی شرکت بلست در ااصفهان نمیباشد و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در دفترچه راهنما تماس حاصل فرمایید.

همه ما می دانیم که تلویزیون در هر خانه به عنوان یک وسیله لازم و ضروری نقش آفرینی می کند . از آنجایی که امروزه تقریبا بیشتر کارهای انسان با تکنولوژی گره خورده است . وجود تلویزیون می تواند بسیار کار آمد باشد . این در حالی است که عدم وجود آن نیز می تواند دردسرساز شود . تصور کنید در شرایط همه گیری کرونا ، تلویزیونی وجود نداشته باشد ؛ آن گاه آموزش های مجازی مختل می شد و آگاهی از شرایط دنیا دیگر امکان پذیر نمی شد .

پس باید در چنین روزهایی که فقط تلویزیون همراه شماست ، بیشتر از این وسیله دوست داشتنی محافظت کنید . در صورتی که دچار خرابی شد ، تعمیر آن را به دست هر کسی نسپارید . زیرا بالا بودن تجربه در امور تعمیرات بسیار حائز اهمیت می باشد.

اگر قصد دارید تلویزیون بلست خود را تعمیر کنید ، با شرکت حامی سرویس در اصفهان به شماره 91002003-031 تماس بگیرید .  کارکنان شرکت را مطلع سازید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ایرادات تلویزیون شما رفع شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون بلست در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

سال هاست شرکت حامی سرویس ، با تجربه و تخصص در تعمیرات لوازم خانگی با هر برندی فعالیت می کند و همواره سعی داشته رضایت مشتری را به صورت کامل جلب کند که البته در این زمینه بسیار موفق جلوه کرده است .

شما هم اگر میخواهید نسبت به تعمیر تلویزیون بلست در اصفهان بپردازید ، با شرکت حامی سرویس تماس بگیرید تا از خدمات شرکت بهره کافی را ببرید .اما این مورد را در نظر داشته باشید که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون بلست در اصفهان نیست !

تعمیر تلویزیون بلست در اصفهان

 

راهنمای کنترل تلویزیون بلست

دکمه های موجود روی مانیتور تلویزیون بلست :

دکمه POWER در تلویزیون بلست :
  • برای راه اندازی و خاموش کردن تلویزیون به کار برده می شود .
دکمه MENU در تلویزیون بلست :
  • دسترسی به تنظیمات دستگاه از طریق از دکمه امکان پذیر می باشد .
دکمه V- در تلویزیون بلست :
  • با فشردن این دکمه ، صدای ورودی از دستگاه کاهش می یابد .
دکمه V+ در تلوزیون بلست :
  • افزایش صدای تلویزیون با استفاده از این کلید امکان پذیر می شود .
دکمه CH- در تلویزیون بلست :
  • برای انتخاب کانال های پایین تر می توانید این دکمه را فشار دهید .
دکمه CH+ در تلویزیون بلست :
  • زمانی که قصد داشته باشید کانال های بالاتر را انتخاب کنید ، این دکمه کار آمد خواهد بود .

علت قطع شدن صدای تلویزیون

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام تماشای تلویزیون ، با قطع شدن صدای آن مواجه شده باشید . ما در این مقاله قصد داریم با ارائه مطالبی در این باره ، دلیل این قطعی صدا و نحوه رفع آن را بیان کنیم . در صورتی که این اتفاق برایتان افتاده است ، در ادامه مطلب با ما همراه باشید :

1-اگر دستگاه پخش کننده ای به تلویزیون متصل کرده اید ، با دقت آن را بررسی کنید و از اتصال کامل کابل ها و سلامت آن ها اطمینان حاصل نمایید . زیرا ممکن است با اتصال اشتباه آن ها به دستگاه ، پخش صدا با مشکل مواجه شود .

2-گاها پیش آمده است زمانی که صدایی از تلویزیون پخش نمی شود ، مشتریان آن را یک مشکل بزرگ تلقی می کنند . اما قبل از اینکه بخواهید با یک مرکز تعمیراتی تماس بگیرید یا به دنبال دلیل قطعی صدا باشید ، گزینه میوت (MUTE ) را چک کنید . شاید خنده دار به نظر برسد اما برخی از افرادی که دچار این مشکل شده بودند ، با امتحان این گزینه توانستند صدای دستگاه خود را روشن نمایند .

در صورت وجود مشکل جدی ، شرکت حامی سرویس آماده ارائه خدمات تعمیر تلویزیون بلست شما در اصفهان می باشد .

3- در همه تلویزیون ها ، اگر برد اصلی دستگاه خراب شده باشد ، قطع شدن صدا دور از انتظار نیست . عیب یابی این مورد باید توسط متخصصین مجرب مورد بررسی قرار بگیرد .

علت صدای خش خش تلویزیون :

وجود هر گونه ایرادی در صدای تلویزیون ، از لذت تماشای فیلم می کاهد و انسان را کلافه می سازد . به طوری که بسیاری قید تماشای برنامه مورد علاقه خود را می زنند تا از شر این صدا ها در امان بمانند . یکی از این صدا های آزار دهنده ، صدایی مانند خش خش است که ممکن است شنیده شود .

اما علت صدای خش خش تلویزیون چیست ؟

در ابتدا ، به قسمت تنظیمات مربوط به صدا بروید ؛ زیرا ممکن است برخی از آن ها بهم خورده باشند و هین امر باعث بروز این اتفاق می شود . در موارد دیگری مشاهده شده که وجود ایراد در آنتن و اتصالات دستگاه نیز باعث ایجاد صدای خش خش در تلویزیون می شود .

برای تعمیر تلویزیون بلست در اصفهان با شرکت حامی سرویس ارتباط  برقرار نمایید .

4/5 (6 نظر)