روش مهاجرت تعمیرکار لوازم خانگی

حقایقی درمورد مهاجرت تعمیرکاران به خارج از کشور

حقایق مهاجرت تعمیرکاران به خارج از کشور

ویدیو بالا،توسط یکی از همکاران در کشور انگلستان تهیه شده است. به علت اینکه خیلی دوستان از ما سوال می ‌کردند: آیا مهاجرت برای تعمیرکاران یخچال فریزر و لوازم خانگی به خارج از کشور خوب است؟

در این ویدیو به صورت کامل سوالات شما در مورد مهاجرت توضیح داده شده است. که ما در این مقاله به صورت خلاصه ، موارد را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

تعمیر یخچال در مشهد

آیا کار تعمیرات لوازم خانگی در کشورهای اروپایی پردرآمد است یا خیر؟

لوازم خانگی در کشورهای اروپایی که مصرف خانگی دارند به علت هزینه بالای تعمیرات و دستمزدها مقرون به صرفه تعمیرات نمی باشند.

به عنوان مثال یخچال فریزر ساید بای ساید آکبند به قیمت ۲۵۰ پوند انگلیس می باشد

هزینه بازدید و عیب یابی یخچال فریزر به تنهایی سی پوند برای مشتری هزینه دارد هزینه تعمیرات و قطعات طبیعتاً بیشتر می شود.

به همین علت باعث می شود که مشتری به علت درآمد بالایی که به خاطر اقتصاد قوی این کشورها دارد تمایل به تعویض دستگاه پیدا کند تا دستگاه را تعمیر کند.

پس در نتیجه تعمیرات لوازم و وسایل خانگی که مصرف خانگی دارند برای تعمیرات مقرون به صرفه نمی باشد و دستگاه ها، را به پروسه بازیافت می فرستند.

تعمیرکاران یخچال فریزر برای اینکه بتوانند در این کشورها کار کنند،باید رشته کاری خود را از مصارف خانگی به صنعتی تغییر دهند.

در این کشورها بیشتر لوازم صنعتی مورد تعمیر،سرویس و نگهداری قرار می گیرد.

آیا مدارک فنی موجود در ایران برای کشورهای اروپایی مورد تایید است؟

در این روش مهاجرت تعمیرکار لوازم خانگی به کشورهای اروپایی نیازمند اخذ مدرک و استانداردهای کشور مقصد می باشد.

اگر که شما مدرک فنی حرفه ای داشته باشید در آن کشور نیاز به گذراندن دوره آموزشی ندارید.ولی باید  به صورت ادواری تست و امتحان بدهید.تست ها و امتحانات نیازمند این می باشد به زبان خواندن و نوشتن آن کشور تسلط داشته باشید.

4.5/5 (8 نظر)