نمایندگی تلویزیون شهاب در اصفهان کجاست ؟

نمایندگی تلویزیون شهاب در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی تلویزیون شهاب در اصفهان کجاست ؟

آدرس شرکت شهاب: تهران-خیابان جمهوری-ساختمان آلومینیوم-طبقه همکف

نمایندگی تلویزیون شهاب در اصفهان زیر نظر خدمات پس از فروش شهاب در اصفهان میباشد و گروه حامی سرویس برای رعایت حقوق مصرف کننده و همکاران اعلام میدارد که نمایندگی تلویزیون شهاب در اصفهان نمیباشد و در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی شهاب باید به شماره های درج شده در دفترچه راهنمای محصول خود تماس برقرار کنید.

شماره نمایندگی تلویزیون شهاب در اصفهان

شماره تماس شرکت شهاب 02166753966 میباشد.

جهت تعمیرات محصولات شهاب به غیر از نمایندگی میتوانید با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

چنانچه نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی شهاب دارید میتوانید به شماره های درج شده در دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید.

مدتی بود که تلویزیونمون تفاوتی با رادیو نداشت . چندین بار به پدرم اصرار کردیم که یک فکری به حال تلویزیون بیچاره بکنه اما پدرم میگفت شما درستونو بخونید چیکار به کار تلویزیون دارید . آخه نمیشه 24 ساعت روز رو که درس خوند . چند روزی این ماجرا رو داشتیم تا اینکه من و برادرم دست به کار شدیم و شماره ی شرکت حامی سرویس رو پیدا کردیم . بعد از اینکه مشکلمون رو مطرح کردیم ، قرار شد از طرف شرکت برای منتقل کردن تلویزیون به کارگاه تعمیر ، نیرو اعزام کنند . خیلی سریع و بدون معطلی این کار رو انجام دادند و با احتیاط کامل دستگاه رو حمل کردند . فرآیند تعمیر زیاد طول نکشید . از چیزی که فکر میکریدم خیلی زودتر تموم شد . مثل اینکه بک لایت تلویزیون دچار سوختگی شده بود و شرکت حامی سرویس تعویضش کرده بود . بعد از اونروز دیگه با خیال راحت در زمان اوقات فراغتمون میتونیم با برنامه های تلویزیون سرگرم بشیم . از شرکت حامی سرویس بابت مسئولیت پذیری و تعهد کاری بالاشون تشکر میکنیم . خدمات تعمیر تلویزیون شهاب در اصفهان که توسط شرکت حامی سرویس ارائه شد ، به مدت 2 ماه گارانتی داشت تا اگر یک درصد مشکلی برای تلویزیونمون بوجود اومد ، مجدد تحت تعمیر قرار بگیره .

نمایندگی تلویزیون شهاب در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون شهاب در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

آیا تصاویر تلویزیون شما واضح نیستند؟ آیا صفحه ی تلویزیون ، تصاویر رو به رنگ بنفش یا آبی نشون میده ؟ آیا رنگ پریدگی های پنل تلویزیون شمارو نگران کرده ؟ پس با ما همراه باشید تا به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید . شرکت حامی سرویس یک شرکت استارتاپی به همراه نیروهای توانمند و حاذق میباشد که در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیرات تلویزیون شهاب در اصفهان خدماتی بی نظیر و بی نقص ارائه میکنه . این نکته رو مورد توجه قرار بدید که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون شهاب در اصفهان نمیباشد .

تلفن دفتر فروش : 66753966

تلفن خدمات پس از فروش : 44548821

معرفی دکمه ها و برنامه های موجود در مانیتور تلویزیون شهاب :

دکمه CH+ در تلویزیون شهاب :

  • برای عوض کردن کانال به سمت جلو از این دکمه استفاده کنید .

دکمه CH- در تلویزیون شهاب :

  • برای عوض کردن کانال به سمت عقب از این دکمه استفاده کنید .  

دکمه V+ در تلویزیون شهاب :

  • میزان صدای تلویزیون رو با استفاده از این دکمه افزایش بدید .

دکمه V- در تلویزیون شهاب :

  • میزان صدای تلویزیون رو با استفاده از این دکمه کاهش بدید .

دکمه INPUT در تلویزیون شهاب :

  •  منبع سیگنال ورودی به دستگاه رو از طریق این دکمه انتخاب کنید .

دکمه MENU در تلویزیون شهاب:

  • اگه قصد دارید تنظیمات مربوط به صدا و یا تصویر تلویزیون رو تغییر بدید ، میتونید از دکمه ی منو استفاده کنید .

دکمه POWER در تلویزیون شهاب :

  • به منظور خاموش و روشن کردن تلویزیون ، روی مانیتور قرار داده شده است .

تعمیر تلویزیون شهاب در اصفهان رو به دست شرکت حامی سرویس بسپرید تا در کنار استفاده از خدمات تعمیر ، از سایر خدمات بی نظیر شرکت نیز بهره ببرید .

اگر روی تلویزیون آب ریخت چیکار کنیم

بررسی تلویزیون آب خورده :

ریختن آب روی تلویزیون یکی از مشکلات شایعی هست که مکررا از جانب مشتریان شرکت گزارش داده میشه . اگه به موقع برای رفع این مشکل اقدام نکنیم ، ممکنه هزینه های سنگینی رو متقبل بشیم . اولین کاری که بعد از خیس شدن تلویزیون باید انجام بدید اینه که دستگاه رو از منبع اصلی برق قطع کنید . سپس تلویزیون رو جا به جا کنید و در مکانی خشک قرار بدید . با استفاده از یک دستمال ضد خش و سشوار ( باد خنک ) قطعات خیس شده رو خشک کنید . اول از همه بخشی که دیوایس ها و پریز برق در اونجا قرار دارند باید خشک بشه . اگه احتمال میدین که آب داخل مانیتور نفوذ کرده ، بهتره هرچه سریع تر موضوع رو با یک متخصص در میون بذارید تا هرچه سریعتر نسبت به تعمیر تلویزیون اقداماتی صورت بگیره . به این نکته توجه داشته باشید که رفتن آب داخل مانیتور موضوعی نیست که بشه به راحتی از کنارش عبور کنید .

در اینصورت ممکنه بدلیل سهل انکاری ، برای همیشه تلویزیون از کار بیفته . گاها پرسیده میشه که آب خوردگی پنل تلویزیون به چه معناست و چه مشکلاتی رو بوجود میاره . همچنین سوالاتی راجع به تعمیر پنل آبخورده از مجموعه ی حامی سرویس پرسیده میشه که در ادامه بصورت کامل در این مورد توضیحاتی ارائه خواهیم کرد . تا انتها با ما باشید . رطوبت از راه های متفاوتی وارد دستگاه میشه .

این رطوبت ممکنه بدلیل شرجی بودن هوا ، محلول شیشه پاک کن و ریخته شدن آب باشه . در هر صورت تأثیرات مخربی به سیستم داخلی تلویزیون وارد میکنه . در پاسخ به سوال کاربرانی که پرسیده بودند آیا پنل آب خورده تعمیر میشود یا نه باید بگیم که در اکثر مواقع امکان تعمیر وجود داره مشروط به اینکه در فاصله زمانی کوتاهی بعد از بروز حادثه ، با شرکت حامی سرویس تماس گرفته بشه تا سریعا نسبت به تعمیرات تلویزیون شهاب اقدامات لازم انجام بگیره .  

5/5 (3 نظر)