تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

تماس فوری جهت تعمیرات : 09175557310

 

وجود لوازم خانگی در هر خانه از واجبات است . تصور کنید در خانه ای یخچال یا فریزر نباشد.یا ماشین لباسشویی ، تلویزیون و … زندگی سخت می شود ، نه ؟

به یاددارم قبل از شروع کرونا ، برای مسافرت به ماسوله در شمال رفته بودیم ؛ محیط وفضا آنقدر زیبا و سرسبز و باصفا بود که نبود لوازم خانگی درکلبه ای که کرایه کرده بودیم اصلا به نظرمان مهم نبود ، ولی پس ازگذشت یک روزبه خودمان آمدیم و دیدیم نمی دانیم گوشت و پنیر و میوه را کجا نگهداری کنیم که خراب نشود.

یااینکه به جای لذت بردن ازطبیعت وقدم زدن درکوچه های باصفای شمال تمام وقت مان رادرحال شستن لباس و ظرف هستیم.

آن شرایط به ماثابت کردبرای زندگی امروز وجود لوازم خانگی از واجبات است . بدیهی است که در کنارخرید لوازم خانگی احتمال بروز مشکل و خرابی هم در آن وجود دارد . پس وجود یک شرکت پویا و کارآمد که بتوان در مواقع لزوم باآنها مشورت کرد و یا از آنها کمک خواست هم ضروری می باشد.

شرکت حامی سرویس ،یک شرکت استارت آپ است که تعمیر لوازم خانگی رادر منزل انجام می‌دهد . روند کار این شرکت به این صورت می باشد که از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با مشتری ارتباط برقرارکرده و پس از ثبت سفارش آنها ، با تکنسین مربوطه درنزدیکترین محل به آدرس مشتری هماهنگ میکند.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز بصورت تخصصی ، فوری و در محل 

سپس تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز بامشتری تماس گرفته وپس ازکسب اطلاعات لازم،درمنزل مشتری حضور پیدا کرده وتعمیرات راانجام میدهد.

بعداز تعمیرات ، تمامی قطعات کهنه به مشتری تحویل داده می شود . قطعات جدید به مدت ۲۰ روز گارانتی داشته و اگر آن قطعه مشکلی داشته باشد، به صورت رایگان تعویض شده یا عودت وجه داده میشود.

فرایند تعمیرات به مدت ۶۰ روز گارانتی دارد و تمامی بندهایی که در فاکتور وجود داشته ، اگر زیر دو ماه مشکل پیدا کند ، شامل گارانتی می شوند ، مشتری پس از پایان کار فاکتور آنلاین دریافت کرده که توسط پیامک،لینک آن برایش ارسال می شود.

تمامی قیمت ها زیرنظارت شرکت بوده و پس از پایان کار و تحویل فاکتور به مشتری ، شرکت بعد از گذشت دو الی سه روز با مشتری تماس گرفته و میزان رضایت مشتری را چک کرده و کیفیت خدمات را بررسی می کند . تکنسین ها کاملاً زیرنظارت شرکت هستند که برای مشتری مشکلی ایجاد نشود.

این شرکت تلاش کرده تمامی برند های لوازم خانگی راپوشش دهد و از دیگر خدمات این شرکت ، فروش قطعه می باشد . شما می توانیدجهت تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس گرفته و داخلی خرید قطعه را بگیرند و عکس از پشت و روی قطعه مورد نظر را در واتساپ برای همکاران در واحد درخواست خرید قطعه ارسال کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز :

بسیاری براین باورند که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز است.امابایدخاطرنشان کنیم که گروه ما نمایندگی ماشین لباسشویی وستل درشیراز نیست و فقط تعمیرماشین لباسشویی وستل درشیرازراانجام میدهد.

نمایندگی ماشین لباسشویی وستل در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم .

خطاهای لباسشویی وستل :

بروز خطا در ماشین های لباسشویی به معنی نشان دادن علائم روی نمایشگر آن می باشد . علائمی که در واقع علامت اختصاری وجود مشکل است . داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می تواند کمک زیادی به مصرف کنندگان ماشین لباسشویی داشته باشد.

دراین مطلب می رویم که باهم با خطاهای ماشین لباسشویی وستل آشنا شویم تا بهتر بتوانیم در زمان بروز مشکل آن را برطرف کنیم.

در ماشین لباسشویی وستل درزمان بروز هر ایرادتعدادی چراغ چشمک میزنندکه در اینجا آنها را بررسی می کنیم.

 راه حل کلی در زمان بروز خطا :

در صورت ایجاد هرگونه مشکل در عملکرد لباسشویی وستل در ابتدا کنترل و برنامه را در وضعیت خاموش قراردهید . سپس از انتخاب برنامه مورد نیاز شستشو اطمینان حاصل کنید . حدود دو دقیقه صبرکرده و پس از بررسی حجم لباس های درون لگن لباسشویی ، برنامه مربوطه را روشن کنید.

در صورت ادامه دارشدن مشکل ، تنظیمات برد الکترونیکی را ریست کرده ، سپس دکمه کنترل برنامه را در حالت stop قرار داده ، دوباره برنامه متناسب با شستشوی خود را انتخاب و آن را روشن کنید.

تعمیرماشین لباسشویی وستل درشیراز

خطاهای لباسشویی وستل

خطایE01 ماشین لباسشویی وستل :

 • در هنگام بروز این ارور چراغ‌ های ۱ و ۲ چشمک میزنند و علت ایجاد آن بسته نشدن درب ماشین لباسشویی است.

نحوه رفع خطای E01 ماشین لباسشویی وستل :

 • جهت برطرف کردن این ارور ابتدا درب لباسشویی رامحکم چفت کنید.سپس اگر ارور برطرف نشد ازدستور For all troubleshooting استفاده کرده اگربازهم مشکل حل نشد،لباسشویی راخاموش کنیدوبا حامی سرویس تماس بگیرید.

خطای E02 ماشین لباسشویی وستل :

 • درهنگام بروزاین خطا چراغ های نشانگر یک وسه شروع به چشمک زدن میکنند.دلیل بروز آن پایین تر بودن سطح آب موجوددر دستگاه از المنت لباسشویی است.درواقع به معنی فشار آب بسیارپایین یا قطع بودن آب می باشد.

نحوه رفع خطای E02 ماشین لباسشویی وستل :

 • جهت برطرف کردن این خطا ابتدا از بازبودن شیرآب مطمئن شوید .
 • سپس فیلتر ورودی را از نظر مسدود نبودن چک کنید.
 • جهت این کارشیرآب را ببندید . شیلنگ ورودی را از دستگاه جداکرده و توری فیلترها را بررسی نمایید و درصورت لزوم تمیز کنید.
 • اگر باز هم ارور برطرف نشد ازدستور for all troubleshooting استفاده کنید.
 • اگر باز هم مشکل برطرف نشد دوشاخه دستگاه را از برق جداکرده شیرآب را ببندیم و از تعمیرکاران حامی سرویس کمک بخواهید.

درصورت نیازبه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز به شرکت حامی سرویس مراجعه کنید.

خطای E06 ماشین لباسشویی وستل :

 • در هنگام بروز این خطا چراغ های ۳ و ۴ چشمک میزنند که علت آن عدم کارکرد موتور لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای E06 ماشین لباسشویی وستل :

 • جهت برطرف کردن این ارور کافیست در ابتدا از برنامه for all troubleshooting استفاده کنید ، اگر ارور برطرف نشد ماشین لباسشویی را از برق کشیده ، شیر آب را ببندید و با حامی سرویس تماس بگیرید .

خطای E07 ماشین لباسشویی وستل :

 • در هنگام بروز این خطا چراغهای ، یک ، دو و سه چشمک می زنند که علت آن وجود مشکل در واحد الکترونیکی لباسشویی  می باشد .

نحوه رفع خطای E07 ماشین لباسشویی وستل :

 • جهت برطرف کردن این ارور ابتدا از دستور for all troubleshooting استفاده نمایید ، اگر ارور برطرف نشد ماشین ‌لباسشویی را از دوشاخه برق کشیده شیر آب را ببندید و با مرکز حامی سرویس تماس بگیرید .

خطای E08 ماشین لباسشویی وستل :

 • در هنگام بروز این ارور چراغ های دو ، سه و چهار چشمک میزند که علت آن عدم کارکرد موتور میباشد .

نحوه رفع خطای E08 ماشین لباسشویی وستل :

 • جهت رفع این ارور باید از دستور for all troubleshooting استفاده نمایید ، در  صورتی که مشکل حل نشد ماشین‌ لباسشویی را خاموش کرده و از برق جدا کنید ، شیر آب را ببندید و با حامی سرویس تماس بگیرید .

در صورت تصمیم به تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شیراز با ما تماس بگیرید .

خطای E09 ماشین لباسشویی وستل :

 • در هنگام بروز این خطا چراغ های ۱ و ۲ و ۴ چشمک میزند که دلیل آن ولتاژ برق بیش از حد بالا یا پایین است .

نحوه رفع خطای E09 لباسشویی وستل :

 • جهت رفع ارور باید بدانید ، زمانی که ولتاژ شبکه از ۱۵۰ ولت کمتر یا از  ۲۶۰ ولت بالاتر باشد ، لباسشویی متوقف خواهد شد و زمانیکه ولتاژ به سطح عادی بازگردد دوباره به کار خود ادامه می دهد .

خطای E10 لباسشویی وستل :

 • در هنگام بروز این خطا چراغ های یک و سه و چهار چشمک میزنند که دلیل آن وجود مشکل ارتباطی در ماشین لباسشویی می باشد .

نحوه رفع خطای E10 ماشین لباسشویی وستل :

 • جهت برطرف کردن این ارور از دستور for all troubleshooting استفاده نمایید و در صورتی که ارور برطرف نشد ، ماشین‌لباسشویی را خاموش کرده و از پریز برق جدا کنید شیر آب را ببندید و با مرکز حامی سرویس تماس بگیرید .

شرکت وستل :

شرکت وستل در کشور ترکیه قرار دارد مجموعه ای از ۹ کارخانه که از بزرگترین مجموعه های صنعتی در جهان به شمار می آیند . این شرکت از تکنولوژی بروز دنیا جهت تولید محصولات خود بهره می برد محصولات این شرکت شامل اجاق گاز ،  ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، یخچال فریزر ، تلویزیون ، کولر گازی ، آبگرمکن ، نمایشگرهای آموزشی و…… می‌باشد محصولات وستل در بازار اروپا نیز جایگاه خود را به دست آورده است . تولیدات بالا و محصولات باکیفیت سبب شده ، سوددهی و بازدهی این شرکت روز به روز افزایش یافته و از  تولید کنندگان بزرگ جهان به شمار می رود .

راه های نگهداری از ماشین لباسشویی وستل

راه های نگهداری از ماشین لباسشویی وستل :

 • در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی دقت نمایید حجم زیادی از لباس ها را به یکباره نریزید .زیرا باعث ایجاد مشکل در آن میشود .
 • در زمان استفاده دقت داشته باشید که حتما ماشین لباسشویی شما بالانس باشد .
 • در زمان شستشوی لباس های زیپ دار حتما زیپ لباس ها را بسته سپس آنها را وارونه کرده و در ماشین لباسشویی بیندازید ، تا به بدنه داخلی ماشین لباسشویی  آسیب وارد ننماید .
 • حتما ماهی یک بار محفظه پودر ماشین لباسشویی را بیرون کشیده و به خوبی تمیز کنید .
 • ازشستن پتو و روفرشی در ماشین لباسشویی خودداری نمایید ، زیرا باجذب آب سنگین شده ,کارکرد موتور لباسشویی را دچار مشکل کرده و فشار اضافی را به آن تحمیل می‌کند .
‫5/5 ‫(9 نظر)