تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

امروزه ماشین های لباسشویی به یکی از اصلی ترین لوازم خانگی در هر خانه ای تبدیل شده است . اولین باری که با ماشین لباسشویی خراب روبرو شدم را به خوبی به یاد دارم .

یک صبح بهاری قشنگ بود ، هوا به حدی دلپذیر و خوش عطر بود که حتی خراب شدن لباسشویی هم نتوانست آن حس خوب را از من بگیرد و من با لبخند لباس ها را به حیاط آوردم و مشغول شستن آنها شدم .

البته بعد از یک ساعت آن حس خوب تبدیل به حس هایی مانند سوزش دست ، درد مچ ، خستگی کتف ، مور مور شدن پاها و … شد ، ولی من باید راهی را که آغاز کرده بودم به پایان می رساندم ، پس ادامه دادم .با حرص لباسها را چنگ میزدم و با کلافگی غر می زدم .

نزدیک به ساعت یک ظهر بود که لباسها تمام و همسرم وارد خانه شد ، در آن لحظه من در حالی که از لباسهایم آب چکه می کرد و نیمی از صورتم پر از کف بود میان حیاط ایستاده بودم .حس خشم درون وجودم به حدی زیاد شده بود که کنترلی بر روی آن نداشتم ، پس با حرص پودر لباسی که در دست داشتم را زمین کوبیدم و به همسرم گفتم: « اگر یه بار دیگه ماشین لباسشویی خراب بشه ، خودت باید تمام لباسها رو بشوری …حالا که اینطور شد از ناهارم خبری نیست .»

همسرم با تعجب به من و لباس های آویزان شده خیره شد و گفت :« نکرده کار که کار کند ؛ پروردگار نگاه کند … آخه این چه وضعیه ؟ »

تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر

 

در نهایت با شرکت حامی سرویس تماس گرفت و مشکل پس از چند ساعت برطرف شد .شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما در سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیک ترین تکنسین به آدرس ذکر شده هماهنگ می کند و پس از کسب اطلاعات کافی در منزل شما حاضر می شود .

تکنسین های این شرکت با انجام تعمیرات حرفه ای و استفاده از قطعات اورجینال مشکلات لوازم خانگی شما را به طور کامل برطرف می کند .

  • تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در فولادشهر:

برند ایتالیایی تکنو ماشین های لباسشویی با کیفیت بسیار بالایی را تولید می‌کند .این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی تولیدات لوازم خانگی ، صوتی و تصویری ، توانسته با تولید دستگاه های هوشمند، جایگاه بالایی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص دهد.

شرکت حامی سرویس نمایندگی رسمی برند تکنو نبوده و اگر دوران گارانتی ماشین لباسشویی شما تمام شده است می توانید برای استفاده از تعمیرات با کیفیت این شرکت، با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ، ولی در صورتی که تصمیم به استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی تکنو در فولادشهر را دارید ، با نمایندگی تماس بگیرید.

  • تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در فولادشهر:

شرکت بوش با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز توانسته ماشین های لباس شویی ،با کیفیت های  فوق العاده ای را به بازار عرضه کند. از جدیدترین مدل های لباسشویی این برند ماشین لباسشویی بوش سری ۸ مدل WAW32660IR با ظرفیت ۹ کیلوگرم می باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فولادشهر نیستیم ؛ اما تعمیرات این برند را به صورت تخصصی انجام می دهیم

شرکت ما نمایندگی برند بوش نیست و اگر دوران گارانتی محصول شما تمام نشده است و قصد استفاده از گارانتی دستگاه خود را دارید باید به دفتر خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش در فولادشهر  مراجعه نمایید.

تعمیر لوازم خانگی

  • تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در ف