تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر

فهرست مطالب

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

امروزه ماشین های لباسشویی به یکی از اصلی ترین لوازم خانگی در هر خانه ای تبدیل شده است . اولین باری که با ماشین لباسشویی خراب روبرو شدم را به خوبی به یاد دارم .

یک صبح بهاری قشنگ بود ، هوا به حدی دلپذیر و خوش عطر بود که حتی خراب شدن لباسشویی هم نتوانست آن حس خوب را از من بگیرد و من با لبخند لباس ها را به حیاط آوردم و مشغول شستن آنها شدم .

البته بعد از یک ساعت آن حس خوب تبدیل به حس هایی مانند سوزش دست ، درد مچ ، خستگی کتف ، مور مور شدن پاها و … شد ، ولی من باید راهی را که آغاز کرده بودم به پایان می رساندم ، پس ادامه دادم .با حرص لباسها را چنگ میزدم و با کلافگی غر می زدم .

نزدیک به ساعت یک ظهر بود که لباسها تمام و همسرم وارد خانه شد ، در آن لحظه من در حالی که از لباسهایم آب چکه می کرد و نیمی از صورتم پر از کف بود میان حیاط ایستاده بودم .حس خشم درون وجودم به حدی زیاد شده بود که کنترلی بر روی آن نداشتم ، پس با حرص پودر لباسی که در دست داشتم را زمین کوبیدم و به همسرم گفتم: « اگر یه بار دیگه ماشین لباسشویی خراب بشه ، خودت باید تمام لباسها رو بشوری …حالا که اینطور شد از ناهارم خبری نیست .»

همسرم با تعجب به من و لباس های آویزان شده خیره شد و گفت :« نکرده کار که کار کند ؛ پروردگار نگاه کند … آخه این چه وضعیه ؟ »

تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر

 

در نهایت با شرکت حامی سرویس تماس گرفت و مشکل پس از چند ساعت برطرف شد .شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما در سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیک ترین تکنسین به آدرس ذکر شده هماهنگ می کند و پس از کسب اطلاعات کافی در منزل شما حاضر می شود .

تکنسین های این شرکت با انجام تعمیرات حرفه ای و استفاده از قطعات اورجینال مشکلات لوازم خانگی شما را به طور کامل برطرف می کند .

تعمیر ماشین لباسشویی کرال در فولادشهر :

 • یکی از محبوب ترین مدل های ماشین لباسشویی کرال مدل  WF1292 با ظرفیت ۹ کیلوگرم می باشد . این محصول دارای ظاهری زیبا، نمایشگر ال ای دی ،۱۵ برنامه شستشو، سرعت موتور ۱۲۰۰ دور در دقیقه ،صدای بسیار کم، برچسب انرژی A+++ و …می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در فولادشهر :

 • قابل ذکر است که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر محصولات کرال نمیباشد ، البته اگر دوران گارانتی ماشین لباسشویی شما تمام شده می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید ، ولی در صورتی که قصد استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کرال در فولادشهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی کرال در فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در فولادشهر :

 • یکی از محصولات باکیفیت شرکت وستل ، ماشین لباسشویی مدل  WF1461 BLDC با ظرفیت ۹ کیلوگرم می باشد.این محصول دارای موتور BLDC و برچسب انرژیA+++ ، نمایشگر ال ای دی ، ۱۵ برنامه شستشو و … می باشد .

نمایندگی تعمیر لباسشویی وستل در فولادشهر :

 • قابل ذکر است شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر محصولات وستل نیست و در صورتی که تصمیم به استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی وستل در فولاد شهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر لباسشویی وستل فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی کروپ در فولادشهر :

 • شرکت آلمانی کروپ در ساخت ماشین های لباسشویی خود روی طراحی زیبا و قطعات باکیفیت متمرکز شده است . ماشین های لباسشویی این برند با برچسب انرژی A++ و شستشوی فوق‌العاده جایگاه بالایی در  بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است .
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی کروپ در فولادشهر :

 • شرکت ما نمایندگی تعمیر محصولات کروپ نبوده ، البته با آموزش تکنسین های خود در زمینه ی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی می تواند به شما کمک کند ، ولی در صورتی که می خواهید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کروپ در فولادشهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر لباسشویی کروپ در فولادشهر

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در فولادشهر :

 • ماشینهای لباسشویی آاگ که با کیفیت بسیار بالا به بازار عرضه می گردد ، دارای مزایایی مانند فضای داخلی بزرگ ، شستشوی فوق العاده، صدا و لرزش بسیار کم و …. میباشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در فولادشهر :

 • شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ نمی باشد ،و شما برای استفاده از گارانتی دستگاه خود باید به خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ در فولادشهر، مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در فولادشهر

تعمیر لباسشویی پارس در فولادشهر :

 • شرکت پارس با تولید لوازم خانگی باکیفیت توانسته جایگاه خوبی در بازار به خود اختصاص دهد .
 • ماشین لباسشویی پارس مدل 281DHW/D با مزایایی مانند موتور بدون تسمه ، نمایشگر ال ای دی ، قابلیت شستشوی سریع  ،قابلیت ضد چروک ، سیستم عیب یاب خودکار و … توانسته به عنوان محبوب ترین مدل ماشین لباسشویی این شرکت شناخته شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پارس در فولادشهر :

 • شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر محصولات پارس نمی باشد ، اگر قصد استفاده از تعمیرات با کیفیت این شرکت را دارید می توانید پس از پایان دوران گارانتی ماشین لباسشویی خود، با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ، ولی  اگر قصد استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی پارس در فولادشهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در فولادشهر :

 • ماشینهای لباسشویی گرنیه با ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز  توجه مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب کرده است .قابل ذکر است که این محصول علاوه بر ظاهری زیبا دارای برچسب انرژی دوستدار طبیعت ،کیفیت موتور و قطعات بسیار بالا نیز می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در فولادشهر :

 • شرکت ما نمایندگی تعمیر محصولات گرنیه نیست و در صورتی که تصمیم به استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی گرنیه در فولادشهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در فولادشهر

تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس در فولادشهر :

 • شرکت چینی هایسنس در ساخت ماشین‌های لباسشویی خود همواره با محصولات شرکت بوش در حال رقابت بوده و می‌توان آن را در میان ۲۰ ماشین لباسشویی برتر دنیا قرار داد .
 • از محبوب ترین مدل های ماشین لباسشویی هایسنس می‌توان به مدل WFHV-7012 اشاره کرد.

 نمایندگی تعمیر لباسشویی هایسنس در فولادشهر :

شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر محصولات هایسنس نمی باشد ،البته شما می توانید پس از پایان دوران گارانتی لوازم خانگی خود، از تعمیرات با کیفیت این شرکت استفاده کنید،  ولی  در صورتی که قصد استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی هایسنس در فولادشهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فولادشهر :

 • ماشینهای لباسشویی دوو دارای موتورهای پر قدرت و امکانات زیادی بوده و در عین حال قیمت مناسبی دارد . قابل ذکر است ارزان ترین مدل ماشین لباسشویی این برند مدل DWK-7112 بوده و گرانترین آن مدلDWK-8614 می‌باشد .

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در فولادشهر :

 •  قابل ذکر است که شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر محصولات دوو نمی باشد ، البته در صورت اتمام دوره ی گارانتی دستگاه  خود ،می توانید از تکنسین های این شرکت کمک بگیرید، ولی اگر تصمیم به استفاده از گارانتی دستگاه خود را دارید باید به خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو در فولادشهر مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فولادشهر

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در فولادشهر :

 • شرکت کنوود با تولید لوازم خانگی با کیفیت ، جایگاه بالایی در بازار جهانی را به خود اختصاص داده است . ماشین های لباسشویی این برند دارای برنامه های شستشوی متنوعی بوده و قیمت مناسبی نسبت به کیفیت بالای خود دارند .

نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در فولادشهر :

 • شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر محصولات کنوود نیست ، اگر شما خواستار استفاده از تعمیرات با کیفیت این شرکت هستید، می توانید با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ،ولی در صورتی که قصد استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود در فولادشهر را دارید ،باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر لباسشویی کنوود در فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در فولادشهر :

 • ماشین های لباسشویی آبسال با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه می گردد . این ماشین های لباسشویی که بسیار کم صدا و کم لرزش بوده دارای برنامه های متعددی برای شستشوی لباس ها می باشند و ظاهر قابل قبولی دارند.
 • شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیر محصولات آبسال نمی باشد پس اگر قصد استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال در فولادشهر را دارید ، باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در فولادشهر:

 • برند ایتالیایی تکنو ماشین های لباسشویی با کیفیت بسیار بالایی را تولید می‌کند .این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی تولیدات لوازم خانگی ، صوتی و تصویری ، توانسته با تولید دستگاه های هوشمند، جایگاه بالایی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص دهد.
 • شرکت حامی سرویس نمایندگی رسمی برند تکنو نبوده و اگر دوران گارانتی ماشین لباسشویی شما تمام شده است می توانید برای استفاده از تعمیرات با کیفیت این شرکت، با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ، ولی در صورتی که تصمیم به استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی تکنو در فولادشهر را دارید ، با نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی بوش در فولادشهر:

 • شرکت بوش با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز توانسته ماشین های لباس شویی ،با کیفیت های  فوق العاده ای را به بازار عرضه کند. از جدیدترین مدل های لباسشویی این برند ماشین لباسشویی بوش سری ۸ مدل WAW32660IR با ظرفیت ۹ کیلوگرم می باشد.
 • شرکت ما نمایندگی برند بوش نیست و اگر دوران گارانتی محصول شما تمام نشده است و قصد استفاده از گارانتی دستگاه خود را دارید باید به دفتر خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش در فولادشهر  مراجعه نمایید.

تعمیر لوازم خانگی

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در فولادشهر:

 • برند چینی مدیا با تولید ماشین های  لباسشویی فوق العاده ، با مزایایی مانند برچسب انرژی A+++ ، سرعت چرخش ۱۴۰۰ دور در دقیقه ،موتور های قدرتمند ، برنامه های شستشوی متعدد و … جایگاه بالایی را در بازار لوازم خانگی جهان به خود اختصاص داده است.
 • شرکت حامی سرویس نمایندگی مدیا نبوده ولی در صورت اتمام دوران گارانتی لوازم خانگی شما می توانید تعمیرات خود را به تکنسین های متخصص این شرکت بسپارید ، قابل ذکر است در صورتی که قصد استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مدیا در فولادشهر را دارید ، باید به نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیرات لباسشویی اوشن در فولادشهر :

 • برند ایتالیایی اوشن با طراحی خاص محصولات خود جایگاه قابل قبولی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است‌.در زمان استفاده از ماشین های لباسشویی اوشن باید دقت داشته باشید که برای کارکرد بهتر و ماندگاری بالاتر آن حتما از محافظ برق استفاده کرده و مرتباً آن را تمیز و سرویس نمایید .
 • شرکت حامی سرویس نمایندگی محصولات اوشن نیست و شما اگر تصمیم به استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اوشن در فولادشهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید .

تعمیرات لباسشویی اوشن در فولادشهر

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در فولادشهر:

 • ماشین های لباسشویی زیرووات با قیمت مناسب ، صدای کم ، کیفیت فوق العاده و …جایگاه قابل قبولی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است .
 • این شرکت جهت طولانی تر شدن عمر مفید ماشین های لباس شویی خود ارور هایی مانند E1- E2 – E3 – E4 – E5 و … را برای آنها تعریف کرده تا مصرف کنندگان در صورت وجود ایراد در دستگاه به سرعت مطلع شوند و برای تعمیرات آن اقدام نمایند.
 • شرکت حامی سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات نیست ، برای استفاده از خدمات این شرکت، بعد از پایان دوران گارانتی ماشین لباسشویی خود با سامانه ی ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید ، ولی در صورتی که قصد استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات در فولادشهر را دارید باید به نمایندگی مراجعه کنید.
5/5 (23 نظر)