نمایندگی لباسشویی بکو اصفهان کجاست ؟

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان نمایندگی لباسشویی بکو اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید.

فهرست مطالب

گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد و نمایندگی این برند نیست در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی میتوانید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

0313833

در ادامه به معرفی نمایندگی بکو میپردازیم.

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

نمایندگی لباسشویی بکو اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

نمایندگی لباسشویی بکو اصفهان زیر نظر خدمات پس از فروش شرکت بکو شرکت بهستان تجارت ارس میباشد.

برند بکو یک برند ترکیه ای میباشد که این برند سالها وارد ایران میشد و توسط شرکت بهستان گارانتی و خدمات پس از فروش آن انجام میشد.

گروه حامی سرویس جهت رعایت حقوق مشتری و همکاران گرامی اعلام میدارد که نمایندگی لباسشویی بکو اصفهان نمیباشد اما خدمات تعمیرات این محصول را در منزل شما انجام میدهد.

شماره نمایندگی لباسشویی بکو اصفهان

جهت تماس با نمایندگی میتوانید با شماره تماس بهستان تجارت ارس 02174805 در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که گروه حامی سرویس نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی بکو در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات این محصول را بصورت تخصصی انجام میدهد درصورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی بکو باید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید و با شماره های درج شده در ان تماس حاصل فرمایید و درصورت نیاز به دریافت خدمات غیر از نمایندگی با شماره تماس 0313833 در ارتباط باشید.

شماره تماس حامی سرویس

نمایندگی نصب بکو در اصفهان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

نصب محصولات بکو با را باید توسط گروه هایی که نمایندگی آن محصول را دارند انجام دهید که برای پیدا کردن این افراد میتوانید به شماره ای که روی بسته بندی محصول درج شده و یا داخل دفترچه راهنما استفاده کنید.

 

نمایندگی لباسشویی بکو فولادشهر را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

گروه حامی سرویس نمایندگی لباسشویی بکو در فولاد شهر نیست اما تعمیر لباسشویی بکو فولادشهر با قبول تمام مسئولیت های مربوط به خدمات توسط حامی سرویس انجام میشه . پس از اینکه فرایند تعمیر یا سایر خدمات به پایان رسید ، ضمانت نامه ای معتبر از سمت کارشناسان حامی سرویس به شما عزیزان ارائه میشه تا اگه یک درصد هم دستگاه شما پس از تعمیرات مجددا معیوب بشه ، بدون پرداخت حتی یک ریال از خدمات حامی سرویس استفاده کنید . تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با شماره گیری 03191002003 ویا 0313833 توسط حامی شما یعنی گروه حامی سرویس انجام خواهد شد .

نمایندگی لباسشویی بکو فولادشهر

نمایندگی لباسشویی بکو سپاهان شهر را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

گروه حامی سرویس نمایندگی بکو لباسشویی بکو در سپاهان شهر نیست اما تعمیر ماشین لباسشویی بکو در سپاهان شهر نمیتونه به این معنا باشه که دستگاه شما کاملا از کار افتاده و دیگه درست نمیشه ! البته بعضی از مجموعه های تعمیراتی که تخصص کافی در تعمیر لوازم خانگی ندارند ، ممکنه شما رو از قابل تعمیر بودن دستگاه ناامید کنند و یا ماشین لباسشویی شما رو به صورت غیر تخصصی تعمیر کنند که در این صورت فقط هزینه های سنگین برای شما باقی میمونه و خرید یک دستگاه جدید ! در این شرایط ، شرکت حامی سرویس رو فراموش نکنید ؛ چون انتخاب تکنسین باتجربه و کاربلد میتونه شمارو از چنین وضعیتی نجات بده .

نمایندگی لباسشویی بکو بهارستان رابا حامی سرویس اشتباه نگیرید

گروه حامی سرویس نمایندگی لباسشویی بکو بهارستان نیست اما تعمیر لباسشویی بکو بهارستان رو به حامی سرویس بسپارید تا برای همیشه از خراب شدن مداوم این دستگاه در امان باشید. زمانی که با این مجموعه تماس بگیرید ، این اطمینان به شما داده خواهد شد که بهترین خدمات برای دستگاه شما در نظر گرفته میشه تا در آینده دیگه نیاز به هیچ تعمیرکاری نداشته باشید .

نمایندگی لباسشویی بکو در بهارستان

نمایندگی لباسشویی بکو خمینی شهر رابا حامی سرویس اشتباه نگیرید

تعمیر لباسشویی بکو خمینی شهر بعضی مواقع به علت هزینه های زیادی که شرکت های تعمیراتی اعلام می کنند ، پشت گوش انداخته میشه . در این حالت تنها ضرر اصلی به مشتریان وارد میشه که باید به فکر خرید یک ماشین لباسشویی جدید باشند . اما شرکت حامی سرویس ، هزینه هارو به گونه ای در نظر گرفته که هیچ تفاوتی با نرخ اتحادیه نداشته و کاملا منصفانه باشند .

تعمیر لباسشویی بکو اصفهان جزو خدمات نامحدود مجموعه حامی سرویس می باشد .

نمایندگی لباسشویی بکو کاشان را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

گروه حامی سرویس نمایندگی بکو کاشان نیست اما تعمیر لباسشویی بکو کاشان توسط تکنسین هایی در حامی سرویس انجام میشه که از تخصص و تجربه کافی برای رفع هر مشکل کوچک یا بزرگی برخوردار هستند . مجموعه حامی سرویس علاوه بر اینکه به ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی می پردازه ، دوره های آموزشی برای افرادی که در شغل تعمیرکاری استعداد دارند هم برگزار می کنه . بنابراین با شرکت در این دوره های آموزشی کاملا تخصصی و دریافت مدرک معتبر می تونید شغل پردرآمدی داشته باشید .

نمایندگی لباسشویی بکو شاهین شهر

نمایندگی لباسشویی بکو شاهین شهر را با حامی سرویس اشتباه نگیرید

گروه حامی سرویس نمایندگی بکو شاهین شهر نیست اما تعمیر لباسشویی بکو شاهین شهر با حضور تکنسین ها در منزل شما انجام می شود .

بنظر شما امکان داره دستگاه پرمصرفی مثل ماشین لباسشویی در طول زندگی خودش به هیچ وجه نیاز به تعمیر نداشته باشه ؟! این موضوع دقیقا مثل اینه که انسان ها به هیچ عنوان مریض نشده به دکتر نیاز نخواهند داشت . حتی در صورتی که حالمون کاملا خوب باشه ، بهتره برای اطمینان از سلامت بدنمون هر از چند گاهی به پزشک مراجعه کنیم . به همین خاطر لازمه که در بازه های زمانی مشخص ، سرویس دوره ای لوازم خانگی رو انجام بدیم . حامی سرویس یکی از شرکت هایی است که این خدمات رو در سرتاسر استان اصفهان ارائه میکنه.

برند بکو باتولیدانواع محصولات خانگی یکی ازبرندهای محبوب دنیاازسال 1955 است.آمارمشتریان راضی این شرکت 440 میلیون نفراست که برای یک برندتولید لوازم خانگی رقمی مطلوب به شمار می آید.بکو طی سالیان فعالیت خوداین شعار را سرلوحه عملکرد و اهداف خود قرار داده است:شریک مصرف کنندگان بکو، در نیازهای روزانه زندگی شان هستیم.
از سال 1388 نماینده رسمی لوازم خانگی بکو شرکت بهستان تجارت ارس درایران است.این شرکت مجموعه کاملی ازانواع محصولات این برندمحبوب ترکیه ای ازجمله:انواع یخچال ویخچال فریزر،ماشین لباسشویی وظرف شویی،اجاق گاز،خرده ریز،محصولات توکار و کولر گازی است.یکی ازتولیدات این برند ماشین های لباسشویی اتوماتیک است.انواع ماشین های لباسشویی از 5 تا 14 کیلوگرم وباتکنولوژی های روز دنیا.

برای بهره مندی از خدمات گروه حامی سرویس در زمینه تعمیر یخچال بکو در اصفهان و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اصفهان بر روی عبارت مربوطه کلیک کنید.

ویژگی ها و آپشن های ماشین لباسشویی بکو:

 • رده انرژی A+++:

دردنیای امروزبه دلیل حفاظت ازانرژی برصرفه جویی در آن توصیه می شود.بکو به این منظوراکثرتولیدات خودازجمله ماشین های لباسشویی رابرخورداراز سطح انرژی A+++ساخته است.
 • موتور بدون سایش:

نوعی ازموتورکه عمر وگشتاوری و سرعت بیشتری دارند،درماشین های لباسشویی بکو استفاده شده است.
 • تکنولوژی AquaWave:

این تکنولوژی برای جلوگیری ازفرسودگی لباس هاست.برای رسیدن به این هدف شبیه سازی حرکت آب به صورت موجی برای شستشویی بهتر وملایم تر صورت می گیرد.
 • هیتر Hi-Tech+:

درماشین های لباسشویی بکو از هیتر Hi-Tech+ استفاده شده است.مزیت آن این است که:رسوبات بسیار کمی جمع می کند وبسیار راحتتر ازسایر هیترها گرم می شود.که این باعث صرفه جویی نیز خواهد شد.
 • شستشوی بدون صدا:

دیواره‌های کناری ماشین لباسشویی‌های بکو طوری طراحی شده‌اند که:می توانندتا حدزیادی ازصداولرزش درحین شستشو جلوگیری کنند.طی تحقیقات وآزمایش های انجام شده صدای ماشین لباسشویی‌های بکو تا 65 دسیبل نیزکم شده است.

تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

منوی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بکو:

این برنامه ها با اندکی تفاوت در تمامی مدل ها یکسان است:
 •  برنامه Eco Clean 20 ºC:

این برنامه برای شستن لباس های روزانه که حجم وکثیفی زیادی ندارند،لباس‌هایی که خیلی کثیف نیستندمناسب است.
 • برنامه‌ ی شستشوی روزانه‌ ی سریع:

ازاین برنامه هم برای شستشوی لباس های روزانه کم حجم وبا کثیفی کم استفاده کنید.این برنامه لباس هایتان رادر دمای 30 درجه و طی 39 دقیقه می شوید.
 • برنامه‌ ی شستشو با دست:

یک سری ازلباس ها هستندکه حساسند،مثل لباسهای ابریشمی که بافت ظریفی دارند.برای شستشوی ملایم اینها بطوری که چروک نشوند وآسیب نبینند از این برنامه استفاده کنید.
 • برنامه‌ ی تازه کردن لباس:

ازاین برنامه برای شستشوی لباس ها استفاده نکنید.برای برای رفع بوی نامطبوع لباس ها مورداستفاده قرارمی گیرد.
 • برنامه‌ ی شستشوی لباس‌ های پشمی (Wool):

بهتراست لباس‌های پشمی رابه صورت جداگانه در دیگِ ماشین انداخته و از این برنامه استفاده کنید.
 • برنامه‌ ی شستشوی لباس‌ های تیره:

با این برنامه لباس های تیره رادردما وسرعت چرخش پایین بشویید تاآسیب نبینندو بور نشوند.
ریست کردن ماشین لباسشویی بکو

تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

ریست کردن ماشین لباسشویی:

اغلب ماشین های لباسشویی جدیدقابلیت Reset شدن دارند.که به مصرف کننده این امکان رامیدهد،که اگرزمانی که مشکلی پیش آمدوتوانست متوجه علت مشکل شودلباسشویی راریست کند.علت عمده بروز چنین مشکلی می تواند:به دلیل باراضافی داخل ماشین،ولتاژ نامناسب یا متغیر برق باشد.
برای این کار ابتدا حتما دست های خود را خشک کنید . سپس با توجه به نوع ماشین لباسشویی ممکن ایت دکمه ریست روی دیستگاه باشد و یا چنین دکمه ای نداشته باشد. در این صورت می توانید سیم برق را از پریز جدا کرده و مجددا وصل کنید .
البته تمام مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی با ریست کردن حل نخواهد شد و در غیر این صورت شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با متخصصین شرکت حامی سرویس تماس بگیرید .

متوقف شدن ماشین لباسشویی:

درصورت بروز چنین مشکلی ابتدااز جریان ورودبرق به داخل دستگاه مطمئن شوید.برای این کار یک چراغ شب تاب رابه پریز وصل کنیدوببینید آیا پریز برق دارد یا خیر؟
پس ازآن درب ماشین رایک بار،باز و بسته کنید.لباس ها راکمی جابه جاکنید تابه طور موزون ومتناسب درماشین قراربگیرند.لوله خروجی آب رابررسی کنیدکه انسدادوگرفتگی نداشته باشد.
اگرباهیچ کدام ازاقدامات بالاوسیله شما شروع به کارنکرد،برق رابه طورکامل قطع کنید.ماشین لباسشویی رابه برق بزنیدوآن راریست کنید.دربرخی مدل هاشاید دکمه ریست رابایدبه شیوه ی خاصی فشار دهیدتا کار کند.دربرخی لباسشویی هادکمه ای که نوشته ی“Start-Pause”یا“Start” رادارد،به مدت ۵ ثانیه فشارداده ونگه دارید.بعدازآن،لباسشویی راروشن کنید.یک چرخه شستشو راانجام دهیدوببینیدکه ماشین به خوبی کار می کندوپیام خطایی که قبلانمایش میداده محو شده باشد.
نحوه ریست لباسشویی های بکو بدون دکمه ریست:
بسته به مدل ماشین لباسشویی یاراهنمای مصرف کننده همراه آن برق رااز ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه قطع کنید.برای ماشین های لباسشویی باکنترل دکمه ای،چرخنده راساعتگرد بچرخانیدوبه هیچ وجه آن راروی حالت Final Spin یاهمان نهایت چرخش قرارندهید.بادکمه های کنترل لباسشویی چرخه شستشو را روی هرچیری بجز Spin قراردهید.بررسی کنیدکه آب واردماشین لباسشویی می شود.برق رامجددا وصل کنید،ماشین لباسشویی راروشن کنید.دربرخی مدل ها نیاز است که درپوش راپس ازوصل کردن ماشین لباسشویی ۶ بار بازوبسته کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در اصفهان

تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

چندمورد از خدمات ویژه گروه حامی سرویس:

شرکت حامی سرویس با بهره گیری از نیروهای متخصص وپاسخگویی 24ساعته برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با تجهیزات کامل و قطعات اورجینال دراسرع وقت آماده ارائه خدمات به همشهریان خود است.
مبنای کار سرویسکاران شرکت حامی سرویس این است که : تعمیرماشین لباسشویی بکو دراصفهان درمحل شما انجام میدهند. این اقدام برای راحتی مشتریان عزیز است ، که هزینه های اضافی حمل ونقل و اتلاف زمان زیاد برای تعمیرات رامتحمل نشوید . اگرامکان تعمیر درمحل نبود و نیازبه تجهیزات و امکانات کارگاه باشد،توسط شرکت دستگاه شما به کارگاه منتقل شده ودرکارگاه تعمیروسپس به محل آورده و نصب و راه اندازی خواهدشد.

شرکت حامی سرویس خدمات سرویسکاران خودبرای تعمیر ماشین لباسشویی بکو دراصفهان رابه مدت 60روز وقطعات استفاده شده توسط تکنسین هارا، 20روزگارانتی میکند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان
5/5 (9 نظر)