ارور E7 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E7 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E7 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

زمانی که کارکرد موتور دستگاه دچار مشکل شود یا موتور ماشین لباسشویی در جهت درست حرکت نکند ارور خطای E7 در ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود.

ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E7 ماشین لباسشویی اسنوا

هنگامی که کد خطای E7 نمایان می شود امکان دارد برد فرمان دستگاه ، دچار خطا شده باشد . ماشین لباسشویی را به مدت ده دقیقه از برق جدا کنید و مجددا به برق بزنید تا ماشین لباسشویی اسنوا شروع به کار کند ؛ امکان دارد مشکل دستگاه حل شود . در غیر اینصورت اگر مشکل حل نشد از ماشین لباسشویی به هیچ عنوان استفاده نکنید تا مورد بررسی تکنسین متخصص و ماهر قرار گیرد .

شرکت حامی سرویس دارای تکنسین های خبره و کارآزموده می باشد که در کمترین زمان ممکن بعد از ثبت پذیرش شما مشتریان عزیز ؛ در محل شما جهت تعمیرات حاضر می شوند . همچنین کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی مورد گارانتی تعمیرات شرکت قرار می گیرد و فاکتور مورد تایید اتحادیه به شما عزیزان ارائه می شود.

نمایندگی اسنوا اصفهان کجاست؟

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E7 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1. اکثرخرابی های موتور ماشین لباسشویی قابل تعمیر می باشد . که حدود هزینه های تقریبی از 150 تا 850 هزار تومان می باشد و اگر قابل تعمیر نباشد باید موتور ماشین لباسشویی تعویض شود .

2. برد فرمان دستگاه اگر معیوب باشد تا حدودی امکان تعمیر وجود دارد که هزینه تقریبی از 100 تا 900 هزار تومان می باشد .

3. هزینه ترمیم و بازسازی سیم کشی ماشین لباسشویی تقریبا از 150 تا 350 هزار تومان می باشد .

آیا تعمیرات حامی سرویس گارانتی دارد؟

  • تعمیرات حامی سرویس از تاریخ پایان کار به مدت ۶۰ روز کاری دارای گارانتی میباشد و باعث میشود خیالتون از بابت تعمیرات راحت شود .

آیا قطعات استفاده شده اورجینال می باشد؟

  • تمامی قطعات با بهترین کیفیت تهیه می‌شود و قطعات نیز دارای گارانتی میباشد .
5/5 (2 نظر)