ارور E8 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E8 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای E8 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

نمایان شدن ارور خطای E8 در ماشین لباسشویی اسنوا مربوط به موتور و سیم کشی و المان ها می باشد .تمامی لباسشویی های تمام اتوماتیک حرکت و دوران موتور را به وسیله قطعه ای به نام تاکو به برد میرساند تا از تکان خوردن های لحظه ای و شوک های احتمالی موتور لباسشویی جلوگیری نماید.

ارور E8 ماشین لباسشویی اسنوا

بهترین راه حل برای رفع ارور خطای E8 در ماشین لباسشویی که شما عزیزان میتوانید انجام دهید و مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید ؛ با از برق جدا کردن دو شاخ برق ماشین لباسشویی و بعد از 10 دقیقه راه اندازی امکان دارد برد فرمان دچار خطا شده باشد و با انجام این کار مشکل ماشین لباسشویی تان حل شود .

در صورتی که در سوکت ها موتور قعطی نباشد و شما میخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل ماشین لباسشویی اسنوا خود را حل کنید ما گروه حامی سرویس را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما زیر نظر بهترین متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوای شرکت حامی سرویس انجام میشود

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور E8 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.موتور ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل تعمیر می باشد و هزینه تقریبی تعمیرات موتور از 100 تا 550 هزار تومان می باشد و اگر قابل تعمیر نباشد باید تعویض گردد که حدود قیمت از 900 هزار تا 2.5 میلیون تومان می باشد .

2.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر موارد خرابی قابل ترمیم و بازسازی می باشد و اگر هم قابل ترمیم و بازسازی نباشد امکان تعویض وجود دارد که حدود قیمت از 100 تا 550 هزار تومان می باشد .

3.هزینه های مربوط به خرابی برد فرمان بستگی به قسمت های اسیب دیده برد فرمان ؛ ماشین لباسشویی اسنوا دارد که امکان تعمیرات پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد هزینه تقریبی تعمیرات از 150 تا 900 هزار تومان می باشد .

ارور e5 لباسشویی اسنوا

 

3.9/5 (19 نظر)