خطا ارور F2 یخچال فریزر اسنوا

ارور f2 یخچال اسنوا

 

راه حل اورژانسی برطرف کردن ارور F2 یخچال فریزر اسنوا

برای برطرف کردن سریع این بحران تنها کاری که از دست شما ساخته هست این است که مرحله اول مواد غذایی را به فریزر دیگری انتقال دهید که از خسارت های بیشتر جلوگیری کنید و مرحله دوم این است که یخچال فریزر را به مدت ده دقیقه از برق خارج کنید و مجددا به برق بزنید اگر مشکل برطرف شد این موضوع بصورت موقتی میباشد و بلافاصله با حامی سرویس تماس حاصل فرمایید.

ارور F3 در یخچال فریزر اسنوا

خطا ارور F2 یخچال فریزر اسنوا

 

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

 علت ارور f۲ در یخچال فریزر اسنوا

 یخچال فریزرهای اسنوا عموماً از یکسری خطاهای مشترک استفاده می‌کنند.

که امار f۲ هم خوشبختانه یکی از این خطا های مشترک می باشد زمانی که این ارور روی صفحه نمایشگر نمایان می شود می تواند از موارد زیر باشد.
مرحله اول سنسور محیطی فریزر را بررسی کنید اگر سنسور محیطی فریزر دچار لقی قطعی و یا اتصالی باشد، باعث می شود که روی صفحه نمایشگر شما f۲ ظاهر شود.

نمایندگی اسنوا در اصفهان کجاست؟

 البته ناگفته نماند که این خطا می تواند از موارد بسیار زیادی باشد که در بر گیرنده سنسور هم نیز می شود به عنوان مثال سنسور در جای خود به درستی قرار نگرفته است یا اینکه سیم های داخل بدنه یخچال فریزر شما قطع شده و باعث شده که سیگنال های سنسور به برد فرمان نرسد و یا حتی امکان دارد که برد یخچال فریزر شما معیوب باشد البته نگران نباشید برای اینکه تمام این مشکلات برطرف شود شما می توانید با گروه حامی سرویس در ارتباط باشید.

خطا ارور F2 یخچال فریزر اسنوا

 

 

 

4.6/5 (15 نظر)