ارور H6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H6 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای H6 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

در تمامی ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک سیستم گرمکن آب وجود دارد که با گرم شدن اب در دما های مختلف باعث بهتر شسته شدن لباس ها می شود که اگر سیستم گرمکن ماشین لباسشویی دچار مشکل شود ایجاد اختلال در کارکرد دستگاه می شود.

علت ارور h2 لباسشویی اسنوا

ارور H6 ماشین لباسشویی اسنوا

زمانی که ارور خطای H6 مربوط به سیستم گرمکن روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا شما ظاهر می شود امکان دارد که اب داخل ماشین لباسشویی یا زیادی داغ شود یا اصلا اب گرم نشود و ماشین لباسشویی با آب سرد شستشو را ادامه دهد که شما عزیزان به راحتی با لمس کردن شیشه درب لباسشویی از دما داخل ماشین لباسشویی با خبر می شوید .

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان ماشین لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد و درخواست تعمیرات برای حل مشکل ماشین لباسشویی خود دارید . ما به شما شرکت حامی سرویس را معرفی میکنیم و شما عزیزان با خیال راحت میتوانید درخواست تکنسین ماهر و متخصص کنید و کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را مورد گارانتی شرکت حامی سرویس قرار دهید و فاکتور معتبر مورد تایید اتحادیه را دریافت کنید .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور H6 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.المنت ماشین لباسشویی نمونه و ابعاد مختلفی دارد که از 150 تا 350 هزار تومان می باشد.

2.ترمیستور نمونه های مختلفی در بازار دارد که بر اساس مدل و کیفیت قیمت های مختلفی دارد که حدود هزینه از 100 تا 250 هزار تومان می باشد .

3.ترموستات ماشین لباسشویی بنا بر کیفیت قیمت های متفاوتی دارد که حدود هزینه از 90 تا 220هزار تومان می باشد.

4.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد .

5.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون می باشد .

5/5 (4 نظر)