ارور H8 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H8 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H8 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تعمیر کار نیستید مطالب زیر را بخوانید .

روش رفع خطای H8 ماشین لباسشویی اسنوا (راه حل اورژانسی) :

المنت گرمکن آب ماشین لباسشویی اسنوا شما اگر دچار مشکل شود و دمای آب ماشین لباسشویی شما بیش از حد داغ شود باعث چروک شدن لباس های داخل ماشین می شود و یا اگر آب دستگاه گرم نشود و شستشو با آب سرد انجام شود باعث می شود لباسهای شما به درستی شسته نشوند .

علت ارور h6 لباسشویی اسنوا

ارور H8 ماشین لباسشویی اسنوا

اگر موارد ذکر شده مورد بررسی قرار گرفت اما مشکل ماشین لباسشویی اسنوا حل نشد و می خواهید در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را حل کنید . ما شرکت حامی سرویس را به شما هموطنان عزیز پیشنهاد می کنیم . کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی شما شامل گارانتی تعمیرات شرکت حامی سرویس می شود و هم هزینه های تعمیرات زیر نظر اتحادیه می باشد .

هزینه های تقریبی مربوط به رفع ارور H8 در ماشین لباسشویی اسنوا :

1.سیم کشی ماشین لباسشویی در اکثر مواقع قابل ترمیم و بازسازی می باشد و هم قابل تعویض . که حدود هزینه از صد تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

2.تعمیرات برد فرمان ماشین لباسشویی احتمال پنجاه درصد ممکن می باشد و در غیر اینصورت باید تعویض گردد . هزینه های تعمیرات بستگی به قسمت های خرابی دارد . که حدود هزینه تعمیرات از صد هزار تا یک میلیون می باشد.

3.المنت کیفیت و نمونه های مختلفی در بازار دارد که حدود هزینه از 150 تا 350 هزار تومان می باشد.

4.ترموستات اب در مدلهای ماشین لباسشویی متفاوت است و حدود هزینه از 90 تا 200 هزار تومان می باشد.

5.ترمیستور ماشین لباسشویی در اهم و مقاومت های مختلفی دارد که بستگی به مدل ماشین لباسشویی دارد . حدود هزینه ها از 110 تا 250 هزار تومان می باشد .

5/5 (2 نظر)