تعمیر مایکروفر در اصفهان

تعمیر مایکروفر در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

امروزه مایکروفر به عنوان یک وسیله کارآمدوزیبادرآشپزخانه های ایرانی،جای خودرابازکرده است.

اولین باری که از مایکروفر استفاده کردم رابه خوبی به یاددارم،می خواستم کمی مرغ راگریل کنم،ولی به درستی نمی دانستم ازکدام تنظیمات بایداستفاده کنم،بالاخره یکی ازدکمه ها راانتخاب کردم واجازه دادم کارش راانجام دهد.

وقتی پس ازنیم ساعت به سراغ مرغ هارفتم باچندتکه استخوان سیاه وخشک روبرو شدم،مادرم کنارم ایستاد وباکمی غرزدن گفت:وایی…این چیه مامان درست کردی؟غذای جدیده؟خوشمزه به نظر میادا … .من هم کلی عصبانی شدم ودرب مایکروفررا محکم به هم کوبیدم،چشمتان روزبدنبیند،قطعه ای مربوط به درب آن شکست،وباصدای«تلق »روی زمین افتاد،مادرم ابتدابه مایکروفرش خیره،سپس نگاه پرازخشم وعصبانیت رابه من دوخت«تا تیکه تیکه ات نکردم،ببرم بندازمت سطل آشغال دوتاخیابون اون طرف تر…ازجلوچشمام غیب شو».من هم فورافضاراترک کردم وباشرکت حامی سرویس تماس گرفتم.

 

تعمیر ماکروفر مجیک در اصفهان :

 شرکت مجیک که در سال ۱۹۸۱ در کشور کره جنوبی تاسیس شد ،در تولید مایکروفرهای خود از امکاناتی مانند طراحی خاص و زیبا ، برنامه های پخت متعدد ، نمایشگر خودکار ، بیشتر از ۳۰ منو از قبل برنامه ریزی شده ، برنامه پخت همزمان ، حفظ خاصیت غذا و … استفاده کرده است .

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از استاندارد بودن هزینه های پرداختی ، لینک فاکتور آنلاین را پس از اتمام تعمیرات برایتان ارسال می نماید .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر مجیک به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماکروفر مجیک در اصفهان

 

تعمیر مایکروفر بایترون در اصفهان :

شرکت بایترون ،مایکروفر مدل BMW25 BGC خود را با امکاناتی مانند ظرفیت ۲۵ لیتر ،قدرت ۹۰۰وات ، ۸ برنامه پخت ، یخ زدایی سریع ،صفحه شیشه ای گردان ،سرعت دیجیتال ، قفل کودک و…به بازار عرضه کرده است.

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیک ترین تکنسین به آدرس شما هماهنگ کرده و پس از کسب اطلاعات کافی برای تعمیر در منزلتان حاضر می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر بایترون به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر مایکروفر بایترون در اصفهان

تعمیر ماکروفر دوو در اصفهان :

شرکت دوو با تولید مایکروفرهای با کیفیت خود که دارای مزایایی مانند رنگ بندی متنوع ،مصرف پایین انرژی ،بوزدایی  و…هستند ،جایگاه بالایی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است.

از بهترین مدل های مایکروفر دوو می توان به مدلDEM-301NOT و مدل رومیزی DEM-341c0k  اشاره کرد.

شرکت حامی سرویس در کنار انجام تعمیرات با کیفیت ،دارای واحد فروش قطعه و مشاوره ی رایگان نیز می باشد .

جهت استفاده از خدمات این شرکت با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر دوو به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماکروفر دوو در اصفهان

 

تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان :

یکی از مدل های پرفروش مایکروفر گاسونیک مدلGMO-630 می باشد . این مایکروویو با خصوصیاتی مانند قابلیت گریل ،مجهز به کانوکشن ، کنترل پنل الکترونیکی ، گنجایش ۳۰ لیتر ، توان ورودی ۱۴۰۰ ، برنامه یخ زدایی ، آلارم اتمام پخت و … به بازار عرضه می گردد .

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از استاندارد بودن هزینه های پرداختی برای تعمیرات ، لینک فاکتور آنلاین را برای شما ارسال می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر گاسونیک به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان

 

تعمیر مایکروفر بیمکث در اصفهان :

شرکت بیمکث با تولید مایکروفرهای با کیفیت در حال رقابت با مایکروفر تکنو می‌باشد.

از بهترین مدلهای این مایکروفر می‌توان به مدل MFW001و مدل MFC001 اشاره کرد.

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز پس از نصب گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت دچار مشکل شود، قطعه را به صورت رایگان تعویض می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر بیمکث به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر مایکروفر بیمکث در اصفهان

تعمیر مایکروفر بوش در اصفهان :

شرکت آلمانی بوش مایکروفر های خود را با قابلیت هایی مانند طول عمر بالا، مصرف انرژی پایین ، متریال های با کیفیت ، گریل و بخارپز کردن غذا، پخت غذا در کوتاه ترین زمان با بیشترین کیفیت و … به بازار عرضه می کند.

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت دستگاه دچار مشکل شود تعمیرات را دوباره به صورت رایگان انجام می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر بوش به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر مایکروفر بوش در اصفهان

تعمیر مایکروفر سامسونگ در اصفهان :

از بهترین مایکروفر های سامسونگ که در کشور کره تولید می‌ شوند ، می‌ توان به مدل ۳۵۱۳  اشاره کرد . این مدل با ویژگی هایی مانند برنامه های متنوع پخت ، قابلیت تایمر ، برنامه یخ زدا،  نمایشگر دیجیتال و … به بازار عرضه می گردد . گروه حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص و ماهر در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی ، مشکلات لوازم هوشمند شما را به بهترین روش ممکن برطرف می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر سامسونگ به این صفحه مراجعه کنید .

تعمیر مایکروفر سامسونگ در اصفهان

 

تعمیر مایکروفر فلر در اصفهان :

از بهترین مدل های مایکروفر فلر می توان‌ به مدل ‏MW340 اشاره کرد . این مدل که از محصولات بسیار پیشرفته برند فلر است ، دارای مزایایی مانند نمایشگر ، برنامه پخت با هوای داغ ، برنامه گریل ، دارای کانکشن ، برنامه یخ زدا و … می باشد .

شرکت حامی سرویس تعمیرات تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای تعمیرات انجام شده پیش بیاید ، ایراد را به صورت رایگان برطرف می‌ کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر فلر به این صفحه مراجعه کنید .

تعمیر مایکروفر فلر در اصفهان

 

تعمیر مایکروفر پاناسونیک در اصفهان :

شرکت پاناسونیک مایکروفر مدل NN-CD997S خود را با خصوصیاتی مانند استیل داخلی ضد زنگ ،۲۰ برنامه پخت متفاوت، توان ۱۰۰۰ وات ، کانکشن ۱۸۰۰ وات ، قابلیت پخت ترکیبی ، قفل کودک و … به بازار عرضه کرده است .

شرکت‌ حامی سرویس در تعمیرات خود از قطعات اورجینال استفاده می نماید که این امر موجب افزایش طول عمر مفید دستگاه شما می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر پاناسونیک به این صفحه مراجعه کنید .

تعمیر مایکروفر پاناسونیک در اصفهان

 

تعمیر مایکروفر کنوود در اصفهان :

کمپانی کنوود که در سال ۱۹۴۷ در کشور انگلستان تاسیس شد ، با تولید لوازم خانگی بسیار با کیفیت توانسته جایگاه خوبی را در بازار جهانی به خود اختصاص دهد . مایکروفر های کنوود دارای کیفیت فوق العاده و دوام زیاد ، همچنین مجهز به منوی پخت اتوماتیک و هشت برنامه پخت می باشد .

شرکت حامی سرویس قطعات تعویضی خود را به مدت ۲۰ روز پس از نصب گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای آن پیش بیاید ، قطعه را به صورت رایگان تعویض می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر کنوود به این صفحه مراجعه کنید .

تعمیر مایکروفر کنوود در اصفهان

 

تعمیرات مایکروفر هاردستون در اصفهان :

برند انگلیسی هاردستون مایکروفرهای خود را با امکاناتی مانند تنوع بالا ، دکمه استارت ، ساعت الکترونیکی ، سینی گردان ، امکان پخت سریع ، تایمر ، قفل کودک و … تولید و به بازار عرضه می کند.

شرکت حامی سرویس پس از پایان تعمیرات لینک فاکتور آنلاین را برای شما ارسال کرده ، تا از استاندارد بودن هزینه‌ های پرداختی خود مطمئن شوید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر هاردستون به این صفحه مراجعه کنید .

تعمیر مایکروفر هاردستون در اصفهان

تعمیر مایکروفر میدیا در اصفهان :

شرکت میدیا در ساخت مایکروفر های خود از فن کانوکشن برای پخش حرارت یک دست ، جهت پخت یک اندازه تمامی قسمتهای غذا ، استفاده کرده است . از دیگر مزایای این محصول می‌توان به : قفل کودک ، نمایشگر ، یخ زدایی بر اساس دما و وزن ، قابلیت گریل ، تایمر و … اشاره کرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر میدیا(Midea) به این صفحه مراجعه کنید .

تعمیر مایکروفر میدیا در اصفهان

 

تعمیرات مایکروفر ال جی در اصفهان :

شرکت ال‌جی در تولید مایکروفرهای خود از اینورتر و موتور پرقدرت استفاده کرده است . این محصول دارای چهار قدرت یخ زدایی اینورتر بوده و ۸ سنسور برای کنترل بهتر شما بر دما رطوبت و مراحل پخت را در اختیارتان قرار می دهد .

شرکت حامی سرویس چند روز پس از پایان تعمیرات با شما تماس گرفته و در مورد کیفیت عملکرد تکنسین های خود نظرسنجی به عمل می‌آورد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر الجی به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر مایکروفر ال جی در اصفهان

 

تعمیر مایکروفر هیتاچی در اصفهان :

مایکروفرهای هیتاچی با مزایایی مانند : توانایی نمایش میزان کالری غذا ، نورقابل کنترل ، منوی گرم کردن مجدد ، حالت تمیز کردن، هیتر تخت ، تایمر ، نمایشگر هوشمند و قدرت بالا به بازار عرضه می گردند.

شرکت حامی سرویس علاوه بر انجام تعمیرات تخصصی دارای واحد فروش قطعه و واحد مشاوره رایگان نیز می باشد .

جهت پذیرش در حامی سرویس با سامانه۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر هیتاچی به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر مایکروفر هیتاچی در اصفهان

 

تعمیرات مایکروفر لتوپلاس دراصفهان :

یکی از بهترین مدل های مایکروفر لتوپلاس ، مدل MG-15 است .

این محصول دارای امکاناتی مانند کنترل پنل لمسی – مکانیکی ، بدنه استیل  ،تایمر ، لامپ داخلی ، قفل کودک،  ۸ برنامه پخت اتوماتیک ، پخت سریع ، المنت گریل ، فن خنک کننده ، بدنه ی ضد اثر انگشت و …می باشد .

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی و همچنین ارائه قطعات اورجینال موجبات طول عمر مفید دستگاه شما را فراهم می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفر لتوپلاس به لینک زیر مراجعه کنید .

5/5 (19 نظر)