تعمیر اجاق گاز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز در اصفهان

فهرست مطالب

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

 • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

اجاق گاز فردار در اصفهان

امروزه اجاق گازهای متنوعی تولید و در اختیار مردم قرار میگیرد که شکل سنتی خود را از دست داده و به یک وسیله ی کارآمد و در عین حال زیبایی بخش به آشپزخانه تبدیل شده است . گر چه کارآمدی آن نقش بسیار پر رنگ تری نسبت به ظاهرش دارد . به یاد دارم در یکی از روزهایی که مهمان داشتم اجاق گاز این جانب به فنا رفته بود و شعله را نگه نمی داشت ، مدام خاموش می شد.

تعمیر اجاق گاز صفحه شیشه ای اصفهان

با کلافگی از شوهرم خواستم تا آن را درست کند ، راهی تا سرازیری اشک هایم نمانده بود ، باید هر چه زودتر برنج را برای ناهار دم می دادم ولی اجاق گاز همراهی نمی کرد ،پدر شوهرم که متوجه من و مشکلم شده بود با تعجب پرسید:« می خوای اجاق رو‌بدی این؛ تعمیر کنه؟» علی گلویی صاف کرد و گفت:« پدر جان ،البته تصمیم با خودتونه ،ولی این به درخت می گن » پدر شوهرم نگاه معنی داری به علی انداخت و گفت:« اگر به امید ،این بی دل نشستی،برو کاری بکن که ول نشستی …اون تلفن بیار زنگ بزنم حامی سرویس بیاد برات درستش کنه.» و علی باز هم گلویی صاف کرد و در تاکید جمله ی قبل با سر به زیری گفت« البته این به درخت …میگن.»

کالسنتر حامی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل هم آماده پاسخ دادن و پذیرش دستگاه شما هستند . تکنسین ها توسط مدرسان این شرکت به صورت دوره ای و تخصصی تحت تعلیم قرار گرفته و با دانش روز تجهیز می شوند .

تعمیر اجاق گاز رومیزی اصفهان

تعمیر اجاق گاز در اصفهان در اسرع وقت در منزل شما انجام ودر ازای آن فاکتور رسمی مطابق با نرخ مصوب اتحادیه و همچنین ضمانت نامه کتبی برای خدمات و قطعات مورد استفاده ارائه می شود .

تعمیرات در منزل ودر اسرع وقت انجام می شود.گروه حامی سرویس ایران تعمیر انواع اجاق گاز در مدل ها و برندهای مختلف را در شهر اصفهان و حومه انجام می دهد .

تعمیر اسپرسو ساز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز استیل البرز در اصفهان :

شرکت استیل البرز در سال ۱۳۷۱ در ایران تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم خانگی آغاز نموده است . این برند در تولید اجاق گاز های خود از شیشه نشکن و ضد خش ، ولوم باکالینی شبکه های چدنی ، ترموکوپل تاپ تایم و… استفاده نموده است.

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی می تواند مشکلات دستگاه های شما را برطرف کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز استیل البرز به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز استیل البرز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز ایلیا استیل در اصفهان :

شرکت ایلیا استیل که در سال ۱۳۸۵  تأسیس  شد ، اجاق گاز های خود را با مزایایی مانند شیشه نشکن ، شبکه‌ی چدن، مصرف کم گاز ،قیمت مناسب ، طراحی زیبا و … تولید کرده است. شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و  در صورت بروز مشکل در این مدت، ایراد را به صورت رایگان برطرف می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز ایلیا استیل به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز آروما در اصفهان :

یکی از مدل های پر طرفدار اجاق گاز آروما،مدل ARIYAN3 می باشد. این محصول که به صورت رومیزی طراحی شده است دارای مزایایی مانند ۵ شعله قدرتمند ،طراحی زیبا،  بدنه استیل ، ولوم استیل و … می باشد .

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی، لینک فاکتور آنلاین را برایتان ارسال می کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گازهای آروما به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز آروما در اصفهان

تعمیر اجاق گاز هاردستون در اصفهان :

شرکت هاردستون ، در واقع شرکتی بازرگانی می باشد که کالاهای با کیفیت از برند های متنوعی را خریداری کرده و با نام خود به بازار عرضه می نماید . این شرکت در اجاق گاز های خود از ترموکوپل تاپ تایم، فندک برقی، شبکه های فولادی و … استفاده کرده است.

شرکت حامی سرویس با تعمیرات باکیفیت و استفاده از قطعات اورجینال می تواند موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز هاردستون به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز هاردستون در اصفهان

تعمیر اجاق گاز مجیک در اصفهان :

اجاق گاز مبله مجیک که از طراحی زیبایی برخوردار بوده و از قطعات با کیفیت در ساخت آن استفاده شده است ، دارای قفل کودک ، ترموکوپل و ولوم باکالیتی نیز می باشد .

شرکت حامی سرویس دارای واحد مشاوره رایگان بوده که در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳با آنها ارتباط برقرار کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز مجیک به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز مجیک اصفهان

تعمیر اجاق گاز آریستون در اصفهان :

اجاق گازهای آریستون در مدل های متنوعی تولید می شود که یکی از بهترین مدلهای آن مدل pk951TGH می باشد . این محصول با زیبایی خاص خود می تواند جلوه ویژه‌ای را به آشپزخانه شما هدیه کند .

شرکت حامی سرویس با تعمیرات با کیفیت در کنار استفاده از قطعات اورجینال می تواند موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز آریستون به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز آریستون اصفهان

تعمیر اجاق گاز میلان در اصفهان :

یکی از مدل های اجاق گاز میلان مدل S1 می باشد که دارای خصوصیاتی مانند صفحه استیل، ۵ شعله ، قطعات ایتالیایی ، ترموکوبل ، شبکه چدنی با سه لایه لعاب ایتالیایی و …است .

شرکت حامی سرویس دارای واحد فروش قطعه می باشد ،که در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ قطعه مورد نظر خود را خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز میلان به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز میلان در اصفهان

تعمیر اجاق گاز مهیار گاز در اصفهان :

یکی از بهترین برندهای اجاق گاز موجود در ایران ، مهیار گاز می باشد . این شرکت اجاق گازهای خود را در انواع متفاوتی مانند اجاق گاز رومیزی، مبلی و ایستاده ،صفحه ای و … تولید و روانه ی بازار  می نماید .

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز گارانتی کرده و در صورت بروز مشکل در این مدت، قطعه را به صورت رایگان  تعویض می نماید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز مهیار گاز به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز مهیارگاز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز آلتون در اصفهان :

اجاق گاز آلتون با مزایای مانند برچسب انرژی  A ، پنل کنترل لمسی ، فن کانکشن ، فندک خودکار ، ترموکوپل تاپ تایم و طراحی های زیبا و خاص تولید و روانه بازار می‌شوند.

شرکت حامی سرویس دارای واحد فروش قطعه بوده که در صورت نیاز میتوانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ قطعه مورد نظر خود را خریداری نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز آلتون به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز آلتون در اصفهان

تعمیر اجاق گاز کن در اصفهان :

برند کن در تولید اجاق گاز های خود از صفحات نشکن و ضد خش ، شبکه هایی از جنس چدن ، ترموکوپل ، فندک خودکار ، ولومهای با کالیتی ، استفاده کرده است .

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز پس از نصب گرانتی کرده و در صورت بروز مشکل در این مدت آنها را به صورت رایگان تعویض می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز کن به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز کن در اصفهان

تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان :

شرکت ایرانی اخوان که در سال ۱۳۶۴ تاسیس شده در تولید اجاق گاز های خود از مزایایی مانند ترموکوپل، صفحه نشکن و ضد خش ، طراحی خاص ،وزن کم ، فندک خودکار و …استفاده کرده است .

 تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان

شرکت حامی سرویس پس از پایان تعمیرات لینک فاکتور آنلاین را برای شما ارسال می‌کند تا از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی مطمئن شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز اخوان به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماکروفر در اصفهان

تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان

تعمیر اجاق گاز هافنبرگ در اصفهان :

شرکت ایرانی هافنبرگ با تولید اجاق گازهای فردار ، فرتوکار ، طرح فر ، رومیزی و کابینتی ، باکیفیت جایگاه خاصی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است .

شرکت حامی سرویس با تعمیرات باکیفیت و استفاده از قطعات اورجینال می تواند طول عمر لوازم خانگی شما را افزایش دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز هافنبرگ به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز هافنبرگ در اصفهان

تعمیر اجاق گاز برتینو در اصفهان :

اجاق گاز های برتینو دارای امکاناتی مانند : سینی های بزرگ فر ، فر چندطبقه ، طراحی ایتالیایی فوق العاده ، ولوم از جنس زاماک ، آلارم ، فن کانوکشن و … می باشد.

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر انواع برندهای لوازم خانگی می تواند مشکلات دستگاههای شما را برطرف کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز بریتنو به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز برتینو در اصفهان

تعمیر اجاق گاز لوپز در اصفهان :

اجاق گاز لوپز مدل LZ1 دارای مزایایی مانند : پنج شعله ، جنس شبکه چدن ، درپوش شیشه ای نشکن ، فندک خودکار ، ترموکوپل ، تایمر و … می باشد .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورت بروز مشکل در این مدت آن را به صورت رایگان برطرف میکند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز لوپز با لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز لوپز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز بوش در اصفهان :

اجاق گازهای بوش با امکاناتی مانند درپوش شیشه نشکن ، تایمر دیجیتال ، فندک خودکار ، امکان تنظیم حرارت ، طراحی زیبا ، کیفیت بالای سر شعله و… تولید و به بازار عرضه می گردد.

شرکت حامی سرویس دارای واحد مشاوره رایگان می باشد که می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ مشکلات لوازم خانگی خود را با آنها در میان بگذارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز بوش به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز بوش در اصفهان

تعمیر اجاق گاز تریم در اصفهان :

یکی از مدل های اجاق گاز تریم ، مدل YA296.50STFCP VGGTC DISCoVERY90 می باشد که دارای امکاناتی مانند فر ، تایمر ، ظرفیت ۱۰۰۰ لیتری فر ، فندک خودکار ، بدنه استیل و … است .

شرکت حامی سرویس جهت اطمینان شما از استاندارد بودن هزینه های پرداختی لینک فاکتور آنلاین را برایتان ارسال می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز تریم به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر اجاق گاز تریم در اصفهان

تعمیر اجاق گاز ایندزیت در اصفهان :

شرکت ایتالیایی ایندزیت در زمینه ی تولید لوازم خانگی باکیفیت در مقام دومین تولیدکننده ی بزرگ اروپا قرار گرفته است.

این شرکت در تولید اجاق گاز مدل kp-958  از مزایایی مانند بدنه استیل ، پنج شعله ، شبکه‌ از جنس چدن و… استفاده کرده است.

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز پس از نصب گارانتی کرده و در صورت بروز هر گونه مشکل ، آنها را به صورت رایگان تعویض می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز ایندزیت به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز ایندزیت در اصفهان

تعمیر اجاق گاز گوفر در اصفهان :

یکی از مدل های اجاق گاز گوفر  مدل TYPHON-CS می باشد که با مزایایی مانند طراحی زیبا ، بدنه لعاب نخودی ، ضد خش ، پنل لمسی تایمر ، چند فر جداگانه و … به بازار عرضه می شود .

شرکت حامی سرویس دارای واحد فروش قطعه بوده که در صورت نیاز میتوانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ ، قطعه ی مورد نظر خود را خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز گوفر بر لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز گوفر در اصفهان

 

تعمیر اجاق گاز سینجر در اصفهان :

شرکت سینجر که در سال ۱۳۷۰ تاسیس شد ،فعالیت خود را با تولید اجاق گاز آغاز کرد .

اجاق گازهای سینجر مجهز به ترموکوپل های تاپ تایم  بوده و با طراحی خاص و شیک در کنار تنوع بالا توانسته جایگاه خوبی را در بازار به خود اختصاص دهد.

شرکت حامی سرویس تعمیرات تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت تعمیرات دچار مشکل شود آن را به صورت رایگان بر طرف می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز سینجر به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز سینجر در اصفهان

تعمیر اجاق گاز اسنوا در اصفهان :

 برند اسنوا که در سال ۱۳۸۴ در ایران تاسیس شد در زمینه تولید لوازم خانگی شروع به فعالیت کرد.

 اجاق گاز های اسنوا با اجاق گازهای زانوسی در حال رقابت می باشد.

 شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی می تواند مشکلات دستگاه های شما را برطرف کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز اسنوا به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر اجاق گاز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز در اصفهان در منزل

نکات ضروری برای حفاظت و امنیت اجاق گاز:

 • نکته اول اینکه اجاق گاز را حتما در محیط‌ های بزرگ و با تهویه هوا نصب کنید . از قرار دادن آن ها در محیط های در بسته و کوچک که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست خودداری کنید.
 • اجاق را در مسیر وزش باد نصب نکنید.
 • حتما از بستی مناسب بر روی محل اتصال دو سرشیلنگ به لوله کشی گازاجاق استفاده کنید.
 • شیلنگ اتصال اجاق به لوله کشی گاز حتما باید از شیلنگ مخصوص گازی باشد . طول آن هم نباید از ۱٫۵ متر بیشتر باشد.
 • برای تشخیص نشتی پس از نصب اجاق گاز با کف صابون محل اتصال دو سر شیلنگ را تست کنید.
 • ازسر رفتن غذا بر روی اجاق جلوگیری کنید.
 • هنگام شستشوی سینی‌ های اطراف مشعل‌ ها از سیم ظرفشویی استفاده نکنید.برای این منظور از پارچه نم‌دار همراه با مواد شوینده مخصوص اجاق گاز استفاده کنید.پس از آن نیز سینی را خشک نمایید.

دراینجابه عیب های متداول اجاق گاز وعلت آن هاو راه حل آن اشاره خواهیم کرد.درادامه باماهمراه باشید… .

ارورها

عیب یابی اجاق گاز:

چرا پیلوت اجاق گاز خاموش می شود؟

 •  عدم تنظیم شعله پیلوت و کم شدن مقدار گازی که به آن می رسد.
 • صفحه محفظه مخلوط کن اجاق زیاد باز است و هوای زیادی به مخلوط کن وارد می‌شود.

چرا مشعل‌های فوقانی اجاق گاز روشن نمی‌شود ؟

 • خاموش بودن پیلوت.

چرا مشعل‌های فوقانی اجاق روشن نمی‌شود ؟

 • انسداد سوراخ های مشعل یا پیلوت.
 • سوراخ های مشعل را با دقت به وسیله یک میله باریک یا برس تمیز کنید.همچنین نازل پیلوت را هم تمیز کنید؛اگر مشکل رفع نشد باید نازل پیلوت تعویض شود.

چرا نوک شعله ها به رنگ زرد می‌سوزد؟

 • کم بودن نسبت هوا در مخلوط‌ کن کم است. 
 • باید صفحه تنظیم مخلوط کن را کمی باز کنید.یا تنظیم فاصله نازل تا لوله رابط.

چرا شعله وزش دارد و صدا می‌کند؟

 • علت :‌ نسبت هوا به گاز در مخلوط زیاد است پس باید صفحه مخلوط کن را کمی ببندید.

چرا شعله دود می‌کند ؟

 • علت :‌ زیاد بودن مقدار گاز در مخلوط گاز و هوا.

چرا شعله خیلی بلند است ؟

 • علت : زیاد بودن هر دو مقدار گاز و هوا.

چرا فر روشن نمی‌شود ؟

 • خاموش بودن شعله پیلوت.
 • قرار نداشتن تایمر را در وضعیت درست.

چرا فر در درجه حرارت تنظیم شده ثابت نمی‌ماند ؟

 • عدم تنظیم ترموستات فر.

چرا فندک شعله ها جرقه نمی زند ؟

 • خرابی ترانس جرقه.
 • خرابی کلید جرقه.
 • قطعی سیم ها.
 • شکستگی چینی جرقه.

چرا شعله ها دیر روشن می شود ؟

 • اشکال در ترموکوبل و یا سیم یا بوبین.

چرا فر اجاق خاموش نمی شود ؟

 • خرابی ترموستات.
 • خرابی برد.
 • سوختن المنت.
 • خرابی برد رله.

تعمیر اجاق گاز در اصفهان بصورت حرفه ایی

گروه حامی سرویس ایران

انجام کلیه تعمیرات اجاق گاز در شهر اصفهان و حومه

توسط نیروهای متخصص و متعهد؛تعمیرات در اسرع وقت؛با ارائه فاکتور رسمی و ضمانت نامه

03191002003

4.8/5 (36 نظر)

برای دیگران هم ارسال کنید.

دیدگاه خود را بنویسید