تعمیر یخچال دوو در اصفهان

تعمیر یخچال دوو در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

دوو شرکت خوشه ای کره ای است که در سال 1976 تاسیس شده و هم اکنون صاحب بیشتر از 60 کارخانه است. شرکت دوو خالق محصولاتی متنوع، با کیفیت، دوست با محیط زیست و زیباست.

محصولات دوو در ایران تحت لیسانس دوو الکترونیک کره جنوبی تولید می شود.محصولات دوو شامل انواع یخچال و یخچال فریزر، ماشین های لباسشویی، ماشین های ظرفشویی، مایکروویو، ای ال دی و اجاق گاز است.

دوو در تولیدات خود از جدیدترین فناوری های روز دنیا در این زمینه استفاده می کند .به همین دلیل و همچنین بدلیل کیفیت بالای محصولاتش رقیب جدی برای دو برند بزرگ ال جی و سامسونگ محسوب می شود. در میان خانواده های ایرانی هم از دیرباز طرفداران زیادی دارد و می توان محصولاتش را در اکثر خانه های ایرانی دید.تولیدات برودتی دوو از تنوع بالایی برخوردار است. از جمله انواع یخچال فریزرهای فریزر بالا و فریزر پایین، یخچال فریزر های ساید بای ساید و یخچال فریزر های دوقلو.

تکنسین های ماهر این شرکت تعمیرات تخصصی یخچال را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت

به صورت شبانه روزی ارائه می دهند.

 03191002003

تجربه نشان داده است که مشتریان عزیز تمایل دارند که از علت بروز مشکل در یخچال فریزر خود مطلع شوند. به همین دلیل برخی از عیوب رایج در تعمیر یخچال دوو در اصفهان را ذکر می کنیم:

لطفا در صورت بروز هرگونه مشکلی هرگز اقدام به تعمیر یخچال و یا به تعمیرکاران محلی غیرمجاز مراجعه نکنید.

تعمیر یخچال در محل

مطالعه

ارور های یخچال فریزر دوو :