تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولر گازی در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

در روزهای گرم تابستان ، وقتی ظهر خسته و گرسنه به خانه می رسید ، هیچ چیز به اندازه ی لم‌ دادن در مقابل کولر گازی و نوشیدن یک لیوان شربت خنک بیدمشک نمیتواند شما را سرحال کند ، دقت داشته باشید که اگر در میان نوشیدن شربت ، کولرگازی شما بوی سوختگی از خود تراوش کرد و سپس خاموش شد ،ابتدا بر اعصاب و روان خود مسلط باشید و از هر گونه رفتار عجولانه ای مانند پرت کردن کنترل ، امتحان دوباره برای روشن کردن کولر گازی و… پرهیز کنید.

در این مواقع بهترین اقدام یک دوش آب سرد،جهت آرام شدن اعصاب شما و سپس تماس با گروه حامی سرویس است.شرکت حامی سرویس با انجام تعمیرات فوق العاده و تخصصی،در منزل شما به سرعت مشکل لوازم خانگیتان را برطرف می نماید.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی جنرال گلد در اصفهان :

در ساخت کولر های گازی جنرال گلد سوپر که به سفارش کشور تایلند در کشور چین تولید می‌شود ، از موتور بزرگ و گاز R22استفاده می‌شود ، به همین دلیل دارای کیفیت بالا و  پرتاب باد عالی می باشد.

شرکت حامی سرویس جهت رفاه حال شما دارای امکاناتی مانند تعمیرات با کیفیت توسط تکنسین متخصص ،واحد فروش قطعه، واحد مشاوره رایگان و …می باشد.

جهت استفاده از خدمات این شرکت با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی جنرال گلد به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی جنرال گلد در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان :

شرکت ژاپنی فوجی تولید کولرهای  گازی خود را به کشور چین واگذار کرده است و در ساخت آن از موتورهای قوی روتاری استفاده می نماید..

از خصوصیات این محصول میتوان به پرتاب باد چهار جهته ،قابلیت رطوبت زدایی ، پره های ضد فرسایش ، تایمر ۲۴ ساعته ، ناحیه عملکرد T1  و …اشاره کرد.

شرکت حامی سرویس پس از پایان تعمیرات لینک فاکتور آنلاین را برای شما ارسال کرده تا از استاندارد بودن هزینه های پرداختی خود مطمئن شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  مورد کولر گازی فوجی به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان

تعمیر کولر گازی فوجی در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان :

شرکت توشیبا در ساخت کولرهای گازی خود از موتور روتاری و اینورتر استفاده کرده که این امر موجب سرمایش بهتر محیط ،تولید صدای کمتر و مصرف انرژی پایین تر کولرهای گازی توشیبا شده است.

شرکت حامی سرویس با آموزش تکنسین های متخصص در تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی و استفاده از قطعات اورجینال ،می تواند موجبات طول عمر لوازم خانگی شما را فراهم کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی توشیبا به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان

تعمیر کولر گازی توشیبا در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی سوپر جنرال در اصفهان :

 یکی از بهترین مدل های کولر گازی سوپر جنرال ،کولر گازی مدل SGS320HE 32000 بوده که برای خنک کردن یک محیط بزرگتر از ۶۰ متر مربع هم مناسب است.

 موتور این کولرهای گازی از نوع روتاری سنگین بوده و در ساخت آنها از گاز R22استفاده شده است.

شرکت حامی سرویس برای آرامش خیال شما در زمان استفاده از لوازم خانگی هوشمند ،دارای واحد مشاوره رایگان می باشد ، که برای استفاده  از این واحد می توانید با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی سوپرجنرال به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی سوپر جنرال در اصفهان

تعمیر کولر گازی تی سی ال در اصفهان :

برند تی سی ال که در زمینه ی تولید لوازم الکترونیکی مصرفی فعالیت دارد ، در حال حاضر دومین برند محبوب در آمریکا است.

کولرهای گازی تی سی ال در کشور چین تولید و به بازار عرضه می گردد ، از مزایای این محصول می‌توان به مصرف پایین انرژی برق ، سازگاری با محیط زیست، تنوع در ظرفیت ها و مدلها اشاره کرد .

شرکت حامی سرویس با انجام خدمات با کیفیت ، استفاده از قطعات اورجینال و  ضمانت آنها قصد دارد شما را از تعمیراتی فوق العاده ،مطمئن کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی تی سی ال به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی تی سی ال در اصفهان

تعمیر کولر گازی تی سی ال در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان :

شرکت مدیا در ساخت کولرهای گازی خود از موتور  روتاری یا اسکرال و اینورتر استفاده کرده و آنها را با کیفیت فوق العاده در کنار قیمت مناسب به بازار عرضه می‌کند.

قابل ذکر است که موتورهای کولر گازی مدیا توسط شرکت ژاپنی توشیبا تولید می شوند .

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت برای تعمیرات انجام شده مشکلی پیش بیاید ،از آن را به صورت رایگان برطرف می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی مدیا به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان

تعمیر کولر گازی مدیا در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی ایوولی در اصفهان :

شرکت ایوولی کولرهای گازی خود را در دو نوع اینورتر دار و بدون اینورتر با سفارش کشور ایتالیا در کشور چین تولید و به بازار عرضه می کند .

کولر گازی های ایوولی در ظرفیت های ۱۲۰۰۰,۱۸۰۰۰,۳۲۰۰۰,۲۴۰۰۰ ،۳۶۰۰۰ تولید می‌شوند .

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود رابه مدت ۲۰ روزپس ازنصب گارانتی کرده ودرصورتی که دراین مدت برای قطعه مشکلی پیش بیاید آن رابه صورت رایگان جایگزین می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی ایوولی به لینک زیرمراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی ایوولی در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی ایوولی در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان :

شرکت ال‌ جی در تولید کولرهای گازی خود از فناوری اینورتر V استفاده کرده است.این فناوری برای ایجاد سرمایش مطبوع به همراه مصرف پایین برق کارایی دارد.

کولرهای گازی ال جی در رنگ های متنوعی که می تواند متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد،تولید و به بازار عرضه می گردند.

گروه حامی سرویس با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی،آماده ی برطرف کردن مشکلات دستگاه‌ های هوشمند شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی ال جی به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

 

تعمیرات کولر گازی سامسونگ در اصفهان :

شرکت سامسونگ،کولرهای گازی خود را به صورت مثلثی طراحی کرده تا موجب بهبود عملکرد و گردش بهتر هوای خنک در محیط شود.

این شرکت برای افزایش بازدهی انرژی در کولرهای گازی خود؛از اینورتر دیجیتال استفاده کرده است.کولرهای گازی سامسونگ با کیفیت و دوام بالا و مصرف پایین انرژی توانسته جایگاه بالایی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص دهد.

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیکترین تکنسین به آدرس ذکر شده هماهنگ کرده،سپس برای تعمیرات در منزل شما حضور پیدا می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در اصفهان

تعمیر کولر گازی سامسونگ در اصفهان

تعمیرات کولر گازی اجنرال در اصفهان :

اجنرال که از محبوب ترین برند های تهویه مطبوع در میان مصرف کنندگان در خاورمیانه است ،دارای کولر گازی های با دوام و کیفیت فوق العاده می باشد.کولر گازی های اجنرال در انواع اسپیلت دیواری و اسپیلت سقفی تولید می شوند .

شرکت حامی سرویس در تعمیرات خود از قطعات اورجینال استفاده کرده تا موجبات آسودگی شما را برای یک تعمیرات باکیفیت فراهم کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی اجنرال به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان

تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان

 

تعمیرات کولر گازی تراست در اصفهان :

ازبهترین مدل های کولر گازی تراست؛که با مزایایی مانند:مصرف پایین انرژی برق ، صدای کم ، عمر طولانی ، فیلتر تصفیه هوا و … به بازار عرضه می گردند؛می توان به مدلTTSR-24HT1A و مدل TTSR18HT1A اشاره کرد.

شرکت حامی سرویس تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت ، تعمیرات انجام شده دچار مشکل شود،ایراد را به صورت رایگان برطرف می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی تراست به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

تعمیر کولر گازی تراست در اصفهان

 

تعمیرات کولر گازی گری در اصفهان :

اصل تکنولوژی کولر گازی گری متعلق به کشور آمریکا بوده ولی مونتاژ آنها در کشور چین انجام می شود.

این کولر گازی دارای مزایایی مانند:برچسب انرژی A+++،ظرفیت های مختلف مناسب محیط هایی با مساحت های متفاوت،کمپرسور اسکرول و … می باشد.

 شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت برای قطعه مشکلی پیش بیاید آن را به صورت رایگان تعویض می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی های گری به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی گری در اصفهان

 

تعمیرات کولر گازی وست پوینت در اصفهان :

برند وست پوینت با سابقه ای موفق در زمینه ی تولید لوازم خانگی و سیستم تهویه مطبوع ،توانسته انواع مختلف کولر های گازی دیواری و کولر های گازی ایستاده را تولید و با کیفیت بالا به بازار عرضه نماید.

شرکت حامی سرویس پس از پایان تعمیرات لینک فاکتور آنلاین را برای شما ارسال می کند تا از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی مطمئن شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولرهای گازی وست پوینت به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی وست پوینت در اصفهان

تعمیر کولر گازی وست پوینت در اصفهان

 

تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اصفهان :

کولر گازی های جنرال مکس با دو نوع گاز R22 و  R410 و در ظرفیت های مختلف ۱۲۰۰۰, ۱۸۰۰۰,۲۴۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ تولید و به بازار عرضه می شوند.

شرکت جنرال مکس در برخی از کولرهای گازی خود برای مصرف بهینه برق و کم شدن صدای تولیدی ، از سیستم  اینورتر استفاده کرده است.

شرکت حامی سرویس پس از پایان تعمیرات خود از شما در مورد کیفیت عملکرد تکنسین های خود،نظر سنجی به عمل می آورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی جنرال مکس به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اصفهان

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اصفهان

 

 

تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در اصفهان :

یکی از بهترین کولر گازی های جنرال الکتریک کولر گازی بی تی یو ۳۶۰۰۰ است،که توسط ایالات متحده تولید شده و می تواند سالنهای بزرگ را پوشش دهد.این محصول دارای خصوصیاتی مانند موتور پیستونی سنگین و بزرگ ، قدرت پرتاب باد بالا ،دوام بسیار بالا و … می باشد.

شرکت حامی سرویس علاوه بر انجام تعمیرات با کیفیت دارای واحد فروش قطعه نیز بوده و شما در صورت نیاز میتوانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ ، قطعه ی مورد نظر خود را خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی جنرال الکتریک به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک در اصفهان

 

4.9/5 (23 نظر)