تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولر گازی در اصفهان

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

در روزهای گرم تابستان ، وقتی ظهر خسته و گرسنه به خانه می رسید ، هیچ چیز به اندازه ی لم‌ دادن در مقابل کولر گازی و نوشیدن یک لیوان شربت خنک بیدمشک نمیتواند شما را سرحال کند ، دقت داشته باشید که اگر در میان نوشیدن شربت ، کولرگازی شما بوی سوختگی از خود تراوش کرد و سپس خاموش شد ،ابتدا بر اعصاب و روان خود مسلط باشید و از هر گونه رفتار عجولانه ای مانند پرت کردن کنترل ، امتحان دوباره برای روشن کردن کولر گازی و… پرهیز کنید.

در این مواقع بهترین اقدام یک دوش آب سرد،جهت آرام شدن اعصاب شما و سپس تماس با گروه حامی سرویس است.شرکت حامی سرویس با انجام تعمیرات فوق العاده و تخصصی،در منزل شما به سرعت مشکل لوازم خانگیتان را برطرف می نماید.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

 

 

تعمیر کولر گازی ایوولی در اصفهان :

شرکت ایوولی کولرهای گازی خود را در دو نوع اینورتر دار و بدون اینورتر با سفارش کشور ایتالیا در کشور چین تولید و به بازار عرضه می کند .

کولر گازی های ایوولی در ظرفیت های ۱۲۰۰۰,۱۸۰۰۰,۳۲۰۰۰,۲۴۰۰۰ ،۳۶۰۰۰ تولید می‌شوند .

شرکت حامی سرویس قطعات اورجینال خود رابه مدت ۲۰ روزپس ازنصب گارانتی کرده ودرصورتی که دراین مدت برای قطعه مشکلی پیش بیاید آن رابه صورت رایگان جایگزین می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی ایوولی به لینک زیرمراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی ایوولی در اصفهان

تعمیر کولر گازی ایوولی در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان :

شرکت ال‌ جی در تولید کولرهای گازی خود از فناوری اینورتر V استفاده کرده است.این فناوری برای ایجاد سرمایش مطبوع به همراه مصرف پایین برق کارایی دارد.

کولرهای گازی ال جی در رنگ های متنوعی که می تواند متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد،تولید و به بازار عرضه می گردند.

گروه حامی سرویس با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی،آماده ی برطرف کردن مشکلات دستگاه‌ های هوشمند شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی ال جی به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

 

تعمیر کولر گازی سامسونگ در اصفهان :

شرکت سامسونگ،کولرهای گازی خود را به صورت مثلثی طراحی کرده تا موجب بهبود عملکرد و گردش بهتر هوای خنک در محیط شود.

این شرکت برای افزایش بازدهی انرژی در کولرهای گازی خود؛از اینورتر دیجیتال استفاده کرده است.کولرهای گازی سامسونگ با کیفیت و دوام بالا و مصرف پایین انرژی توانسته جایگاه بالایی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص دهد.

شرکت حامی سرویس پس از پذیرش شما از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳