تعمیر یخچال در مشهد

تعمیر یخچال در مشهد

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز ، اهواز ، اصفهان ، کرج ، تبریز ، رشت ، همدان میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

سلام در این مقاله می خواهیم به شما آموزش بدیم که اگر یخچال فریزرتون خراب شده و مواد غذایی داخل آن در حال خراب شدن است، چطور می توانید این مشکل رابه سریع ترین روش ممکن برطرف نمایید.

یخچال فریزرها به چند مدل بدون برفک و مدل قدیمی و یا برفکی تقسیم می شوند.

یخچال فریزرهای بدون برفک، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیازهای بشر توانسته است نیازهای کاربر، را در مورد آب کردن برفک ها به صورت اتوماتیک برطرف می نماید.

با توجه به این موضوع که یخچال فریزرهای بدون برفک، دارای قطعات بیشتری می باشند میزان خرابی آنها نیز طبیعتاً بیشتر است.

مشکلاتی که در یخچال فریزر های بدون برفک امکان دارد ایجاد شود، این است که یخچال فریزر، به صورت اتوماتیک و خودکار برفک خود را آب نکند و زمانیکه اواپراتور برفک می گیرد باعث می شود که تبادل برودت به درستی انجام نشود و در نهایت باعث می‌شود که یخچال فریزر شما از سرما بیفتد.

شاید شنیده باشید که در این حالت : اگر شما یخچال فریزر خود را به مدت ۲۴ ساعت از برق خارج کنید، مشکل آن برطرف می‌شود ولی این موضوع کاملاً اشتباه می باشد.

اگر که شما یخچال فریزر را به مدت ۲۴ ساعت از برق خارج کنید، باعث می‌شود که برفک هایی که نتوانسته اند به حالت مایع تبدیل شوند، آب شود و در نهایت یخچال فریزر شما به حالت اولیه خود بازگردد.

خدمات حامی سرویس

شارژ گاز یخچال در مشهد

ولی به مرور زمان مجددا اواپراتور یخچال ‌فریزر شما به مرحله قبل برمی گردد،عیب گذشته خود را نشان می دهد و یخچال فریزر شما از سرما می افتد.

گروه حامی سرویس با توجه به تکنسین های کارآزموده، زمانی که این مشکل ایجاد شود در ابتدا مشکل برفک زدایی را از ریشه مورد بررسی قرار می ‌دهند و یک بار برای همیشه این مشکل را برای شما مشتریان عزیز برطرف می کنند.

هزینه تعمیر سیستم برفک زدایی یخچال فریزر های بدون برفک،چقدر است؟؟

تعمیر یخچال در منزل مشهد

اگر که یخچال فریزر بدون برفک شما، در قسمت سیستم دیفراست یا برفک زدایی مشکل داشته باشد،باید بررسی شود دقیقا کدام قطعه که مربوط به سیستم برفک زدایی و دیفراست می باشد، مشکل دارد

تا بتوانیم فرآیند برآورد هزینه را انجام دهیم.

زمانی که یخچال فریزر، روی برفک زدایی نرود عیب هایی مانند خرابی المنت، خرابی ترموفیوز ها ، یا خرابی ترمو دیسک یا سنسور و یا خرابی بُرد می‌تواند از عوامل خرابی برفک زدایی یخچال فریزرهای بدون برفک باشد.

تعمیر یخچال در اهواز

مورد بعدی که در یخچال فریزرها وجود دارد و خیلی از مشتریان محترم در تماس با مرکزحامی سرویس می پرسند:

چرا یخچال فریزر ما موقع کار کردن صدای ناهنجار از خود ایجاد می‌کند؟

مبحث صدا در مورد یخچال فریزرها، عیب های گوناگونی می باشد که در این مقاله به این عیب ها می پردازیم:

اولین خرابی فن یخچال فریزر می باشد،اگر یخچال فریزر فن آن خراب شده باشدموقع کارکرد فن،صدای ناهنجاری از آن بلند می‌شود.صداها در مورد فن متفاوت می باشد.صدایی مانند خِر و خِر و صدایی مانند ویز و ویز.

یخچال فریزر ها عموما از چند فن تشکیل شده‌اند به فن کنار موتور فن کُندانسور می گویند، به فن های داخلی هم فن اواپراتور می گویند.

فن اواپراتور در قسمت یخچال و فریزر قرار دارد.

زمانی که این فن ها خراب می‌شود اگر شما درب یخچال فریزر را باز کنید،این صدای ناهنجار از بین می‌رود.

پس یکی از روشهای تشخیص اینکه کدام یک از فن های یخچال فریزر داخل کابین مشکل دارد،این است که زمانی که یخچال فریزر شما، در حال کار کردن است درب آن را باز کنید،

ابتدا درب یخچال و مرحله بعد درب فریزر را . از این طریق متوجه می شوید که کدام یک از این فن ها مشکل دارد.

زمانی که فن کندانسور یا فن کنار موتور خراب می شود،صدای جیغ زدن ویا صدای سوت زدن از آن به گوش می‌رسد،در بعضی از یخچال فریزرها بدنه کنار یخچال فریزر نیز داغ می شود.

در این حالت از خرابی ها راه حل فقط و فقط تعویض فن می باشد.

تعمیر تلویزیون در اصفهان

تعمیر یخچال در منزل مشهد

صدای ناهنجار بعدی که در یخچال فریزرها بسیار شایع است صدای ویز ویز می باشد:صدای ویز ویز در یخچال فریزرها عموماً، به علت برخورد لوله های کندانسور به بدنه یخچال فریزر می باشد.

در این حالت با استفاده از پد گذاری و لرزشگیری این لوله ها،می‌توان جلوی این صدا را گرفت.

تعمیر یخچال در منزل مشهد

صدای ناهنجار بعدی در یخچال فریزرها خرابی کمپرسور می باشد:

اگر که یخچال فریزر شما،موقع روشن شدن صدای ناهنجاری می دهد مانند:

این که دو فلز را به هم می کوبید و این صدا به صورت ممتد نیست، این صدا می‌تواند از کمپرسور شما که همان قلب یخچال فریزرشماست ،باشد.

عملاً برای حل کردن این مشکل راهکار خاصی وجود ندارد،غیر از اینکه کمپرسور تعویض شود.

ولی به علت هزینه بالای کمپرسور، اصولاً مشتری ازتعویض کمپرسور اجتناب می کند.همچنین برای دستگاه هم این صدا ضرری ندارد.

صدای ناهنجار بعدی که اصولاً در یخچال فریزرها ایجاد می شود صدای تق تق بدنه یخچال فریزر میباشد:

اگر که یخچال فریزر شما گاهی از اوقات شروع به صدایی مانند تق و تق می کند،انگار که دارند قولنج یخچال فریزر شما را می‌گیرند،این عیب به علت انبساط و انقباض در بدنه یخچال فریزر و یا صفحه توزیع هوا می باشد که عملاً برای برطرف کردن این مشکل راه حل به اثبات رسیده ای وجود ندارد.

اگر که یخچال فریزر شما دچار این مشکل شد جای نگرانی وجود ندارد و عیب خاصی نیست که یخچال فریزر شما را دچار مشکل حادی کند.

ما در شهر مشهد چه خدماتی را ارائه می دهیم:

گروه حامی سرویس با بیش از دویست نمایندگی در سطح کشور، دفاتر منطقه‌ای خود را در سال ۱۳۹۹ راه اندازی نمود تا بتواند به شهروندان این شهر مقدس خدمات ویژه ایی جهت تعمیرات یخچال ارائه دهد.

گروه حامی سرویس در مشهد چه یخچال فریزر هایی را تعمیر می کند؟

تعمیر یخچال در مشهد

تعمیرات برد یخچال مشهد

گروه حامی سرویس در شهر مشهد تعمیرات یخچال فریزر های زیر را به صورت تخصصی و با گارانتی انجام می‌دهد.

برای تعمیر یخچال فریزر در منزل شما در ابتدا با شماره تماس 03191002003 حاصل نمایید،سپس مشخصات شما عزیزان در سیستم حامی سرویس ثبت می گردد،به تعمیرکار منطقه‌ای محله ی سکونت شما ارسال می گردد و پس از هماهنگی با شما،تعمیرکاران مجرب حامی سرویس برای تعمیرات به محل سکونت شما مراجه می کنند.

سعی ما بر این است که تعمیرات در منزل شما مشتریان عزیز به نحو احسن و در سریع ترین زمان ممکن انجام گیرد.

تعمیرات شامل :

تعمیرات انواع برد فرمان یخچال فریزر،شارژ گاز انواع یخچال فریزر در منزل  و تعمیرات تخصصی مانند:

تعویض ترموفیوز ها المنت و یا سنسور ها.همه تعمیرات را در منزل شما انجام می‌دهیم تا شما در هزینه و زمان خود به بهترین شکل ممکن صرفه جویی کنید.

ما با استفاده از ابزار آلات پرتابل ، حساس و دقیق تعمیرات یخچال فریزر را در منزل شما انجام می دهیم چرا که جابجایی یخچال فریزر کار بسیار دشوار،هزینه بر وحتی گاهی اوقات باعث می‌شود که برای شما خساراتی را به همراه داشته باشد.

4.7/5 (15 نظر)