تعمیر یخچال در مشهد

تعمیر یخچال در مشهد

ثبت پذیرش آنلاین

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

  • در شهر های :شیراز، اهواز، اصفهان، کرج میتوانید از طریق فرم بالا یا شماره تماس 03191002003 ثبت پذیرش تعمیرات انجام دهید.

ثبت پذیرش

 

سلام در این مقاله می خواهیم به شما آموزش بدیم که اگر یخچال فریزرتون خراب شده و مواد غذایی داخل آن در حال خراب شدن است، چطور می توانید این مشکل رابه سریع ترین روش ممکن برطرف نمایید.

یخچال فریزرها به چند مدل بدون برفک و مدل قدیمی و یا برفکی تقسیم می شوند.

یخچال فریزرهای بدون برفک، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیازهای بشر توانسته است نیازهای کاربر، را در مورد آب کردن برفک ها به صورت اتوماتیک برطرف می نماید.

با توجه به این موضوع که یخچال فریزرهای بدون برفک، دارای قطعات بیشتری می باشند میزان خرابی آنها نیز طبیعتاً بیشتر است.

مشکلاتی که در یخچال فریزر های بدون برفک امکان دارد ایجاد شود، این است که یخچال فریزر، به صورت اتوماتیک و خودکار برفک خود را آب نکند و زمانیکه اواپراتور برفک می گیرد باعث می شود که تبادل برودت به درستی انجام نشود و در نهایت باعث می‌شود که یخچال فریزر شما از سرما بیفتد.

شاید شنیده باشید که در این حالت : اگر شما یخچال فریزر خود را به مدت ۲۴ ساعت از برق خارج کنید، مشکل آن برطرف می‌شود ولی این موضوع کاملاً اشتباه می باشد.

اگر که شما یخچال فریزر را به مدت ۲۴ ساعت از برق خارج کنید، باعث می‌شود که برفک هایی که نتوانسته اند به حالت مایع تبدیل شوند، آب شود و در نهایت یخچال فریزر شما به حالت اولیه خود بازگردد.

خدمات حامی سرویس

شارژ گاز یخچال در مشهد

ولی به مرور زمان مجددا اواپراتور یخچال ‌فریزر شما به مرحله قبل برمی گردد،عیب گذشته خود را نشان می دهد و یخچال فریزر شما از سرما می افتد.

گروه حامی سرویس با توجه به تکنسین های کارآزموده، زمانی که این مشکل ایجاد شود در ابتدا مشکل برفک زدایی را از ریشه مورد بررسی قرار می ‌دهند و یک بار برای همیشه این مشکل را برای شما مشتریان عزیز برطرف می کنند.

هزینه تعمیر سیستم برفک زدایی یخچال فریزر های بدون برفک،چقدر است؟؟

تعمیر یخچال در منزل مشهد

اگر که یخچال فریزر بدون برفک شما، در قسمت سیستم دیفراست یا برفک زدایی مشکل داشته باشد،باید بررسی شود دقیقا کدام قطعه که مربوط به سیستم برفک زدایی و دیفراست می باشد، مشکل دارد

تا بتوانیم فرآیند برآورد هزینه را انجام دهیم.

زمانی که یخچال فریزر، روی برفک زدایی نرود عیب هایی مانند خرابی المنت، خرابی ترموفیوز ها ، یا خرابی ترمو دیسک یا سنسور و یا خرابی بُرد می‌تواند از عوامل خرابی برفک زدایی یخچال فریزرهای بدون برفک باشد.

تعمیر یخچال در اهواز

مورد بعدی که در یخچال فریزرها وجود دارد و خیلی از مشتریان محترم در تماس با مرکزحامی سرویس می پرسند:

چرا یخچال فریزر ما موقع کار کردن صدای ناهنجار از خود ایجاد می‌کند؟

مبحث صدا در مورد یخچال فریزرها، عیب های گوناگونی می باشد که در این مقاله به این عیب ها می پردازیم:

اولین خرابی فن یخچال فریزر می باشد،اگر یخچال فریزر فن آن خراب شده باشدموقع کارکرد فن،صدای ناهنجاری از آن بلند می‌شود.صداها در مورد فن متفاوت می باشد.صدایی مانند خِر و خِر و صدایی مانند ویز و ویز.

یخچال فریزر ها عموما از چند فن تشکیل شده‌اند به فن کنار موتور فن کُندانسور می گویند، به فن های داخلی هم فن اواپراتور می گویند.

فن اواپراتور در قسمت یخچال و فریزر قرار دارد.

زمانی که این فن ها خراب می‌شود اگر شما درب یخچال فریزر را باز کنید،این صدای ناهنجار از بین می‌رود.

پس یکی از روشهای تشخیص اینکه کدام یک از فن های یخچال فریزر داخل کابین مشکل دارد،این است که زمانی که یخچال فریزر شما، در حال کار کردن است درب آن را باز کنید،

ابتدا درب یخچال و مرحله بعد درب فریزر را . از این طریق متوجه می شوید که کدام یک از این فن ها مشکل دارد.

زمانی که فن کندانسور یا فن کنار موتور خراب می شود،صدای جیغ زدن ویا صدای سوت زدن از آن به گوش می‌رسد،در بعضی از یخچال فریزرها بدنه کنار یخچال فریزر نیز داغ می شود.

در این حالت از خرابی ها راه حل فقط و فقط تعویض فن می باشد.

تعم