تعمیر یخچال در مشهد

تعمیر یخچال در مشهد

03191002003

تماس فوری جهت تعمیر یخچال در مشهد

سلام در این مقاله می خواهیم به شما آموزش بدیم که اگر یخچال فریزرتون خراب شده و مواد غذایی داخل آن در حال خراب شدن است چطور بتوانید این مشکل را برطرف نمایید.

یخچال فریزرها به چند مدل بدون برفک و مدل قدیمی و یا برفکی تقسیم می شوند یخچال فریزرهای بدون برفک با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیازهای بشر توانسته است نیازهای کاربر را در مورد آب کردن برفک ها به صورت اتوماتیک برطرف می نماید.

با توجه به این موضوع که یخچال فریزرهای بدون برفک دارای قطعات بیشتری می باشند میزان خرابی آنها طبیعتاً بیشتر است.

مشکلاتی که در یخچال فریزر های بدون برفک امکان دارد ایجاد شود این است که یخچال فریزر به صورت اتوماتیک برفک خود را آب نکند و زمانیکه اواپراتور برفک می گیرد باعث می شود که تبادل برودت به درستی انجام نشود و در نهایت باعث می‌شود که یخچال فریزر شما از سرما بیفتد.

شاید شنیده باشید که در این حالت اگر شما یخچال فریزر خود را به مدت ۲۴ ساعت از برق خارج کنید مشکل آن برطرف می‌شود ولی این موضوع کاملاً اشتباه می باشد

اگر که شما یخچال فریزر را به مدت ۲۴ ساعت از بر خارج کنید باعث می‌شود که برفک هایی که نتوانسته است به حالت مایع تبدیل شود آب شود و در نهایت یخچال فریزر شما به حالت اولیه خود بازگردد.

شارژ گاز یخچال در مشهد

تعمیر یخچال در مشهد

ولی به مرور زمان مجددا اواپراتور  یخچال ‌فریزر شما به مرحله قبل  برمیگردد و به عید گذشته خود بر می‌ گردد و یخچال فریزر شما از سرما می افتند.

گروه حامی سرویس با توجه به تکنسین های کارآزموده در شهر مشهد  زمانی که این مشکل ایجاد شود در ابتدا مشکل برفک زدایی را از میشه مورد بررسی قرار می ‌دهند و یکبار برای همیشه این مشکل را برای شما برطرف می کند

تعمیر یخچال در اهواز

هزینه تعمیر سیستم برفک زدایی یخچال فریزر های بدون برفک چقدر است؟؟

اگر که یخچال فریزر بدون برفک شما در قسمت سیستم دیفراست یا برفک زدایی مشکل داشته باشد باید بررسی شود که دقیقا کدام قطعه که مربوط به سیستم برفک زدایی و دیفراست می باشد مشکل دارد تا بتوانیم در این حالت برآورد قیمت را بدون سختی انجام دهیم زمانی که یخچال فریزر روی برفک زدایی نرود عیب هایی مانند خرابی المنت خرابی ترموفیوز ها و یا خرابی ترمو دیسک یا سنسور و یا خرابی برد می‌تواند از عوامل خرابی برفک زدایی یخچال فریزر بدون برفک باشد.

مورد بعدی که در یخچال فریزرها وجود دارد و خیلی از مشتریان عزیز با تماس از مرکز حامی سرویس می پرسند

چرا یخچال فریزر ما موقع کار کردن صدای ناهنجار از خود ایجاد می‌کند؟

مبحث صدا در مورد یخچال فریزرها عیب های گوناگونی می باشد که در این مقاله به این عیب ها می پردازیم

اولین خرابی فن یخچال فریزر می باشند اگر یخچال فریزر شما فن آن خراب شده باشد موقع کارکرد فن صدای ناهنجاری از بلند می‌شود

صدا ها در مورد فن متفاوت می باشد

صدای مانند خر و خر و صدای مانند ویز و ویز

یخچال فریزر ها عموما از چند فن تشکیل شده‌اند به فن کنار موتور فن کندانسور می گویند به فن های داخلی فن اواپراتور نیز می گویند.

فن اواپراتور در قسمت یخچال و فریزر قرار دارد و زمانی که این فن ها خراب می‌شود اگر شما درب یخچال فریزر را باز کنید  این صدای ناهنجار از بین می‌رود

پس یکی از روشهای  تشخیص اینکه کدام یک از فن های یخچال فریزر داخل کابین مشکل دارد این است که زمانی که یخچال فریزر شما در حال کار کردن است درب آن را باز کنید در ابتدا درب یخچال و مرحله بعد درب فریزر را باز کنید از این طریق متوجه میشوید که کدام یک از این فن ها مشکل دارد.

زمانی که فن کندانسور یا فن کنار موتور خراب می شود صدای جیغ زدن یا صدای سوت زدن از آن به گوش می‌رسد و در بعضی از یخچال فریزرها بدنه کنار یخچال فریزر داغ میشود.

تعمیر تلویزیون در اصفهان

در این حالت خرابی ها فقط و فقط باید فن را تعویض نمود.

تعمیر یخچال در منزل مشهد

صدای ناهنجار بعدی که در یخچال فریزرها بسیار شایع است صدای ویز ویز می باشد

صدای ویز ویز در یخچال فریزرها عموماً به علت برخورد لوله های کندانسور به بدنه یخچال فریزر می باشد.

در این حالت با استفاده از پد گذاری ولرزشگیری این لوله ها می‌توان جلوی جلوی این صدا را گرفت.

صدای ناهنجار بعدی  در یخچال فریزرها خرابی کمپرسور می باشد اگر که یخچال فریزر شما موقع روشن شدن صدای ناهنجاری میدهد مانند این که دو فلز را به هم می کوبند و این صدا به صورت ممتد نیست این صدا می‌تواند از کمپرسور شما که قلب یخچال فریزر می باشد باشد.

عملاً برای حل کردن این مشکل راهکار خاصی وجود ندارد به جز اینکه کمپرسور تعویض شود ولی به علت هزینه بالای کمپرسور اصولاً مشتری از تعویض کمپرسور اجتناب می کند و برای دستگاه هم این صدا ضرری ندارد.

 

صدای ناهنجار بعدی که اصولاً در یخچال فریزرها ایجاد می شود صدای تق تق بدنه یخچال فریزر میباشد.

اگر که یخچال فریزر شما گاهی از اوقات شروع به صدایی مانند تق و تق می کند انگار که دارند قولنج یخچال فریزر شما را می‌گیرند این عیب به علت انبساط و انقباض در بدنه یخچال فریزر و یا صفحه توزیع هوا می باشد که عملاً برطرف کردن این مشکل راه حل به اثبات رسیده ای در آن وجود ندارد.

اگر که یخچال فریزر شما دچار این مشکل شد جای نگرانی در آن وجود ندارد و عیب خاصی نیست که یخچال فریزر شما را دچار مشکل کند

خوب ما در شهر مشهد چه خدماتی را ارائه می دهیم

گروه حامی سرویس با بیش از دویست نمایندگی در سطح کشور دفاتر منطقه‌ای خود را در شهر مشهد در سال ۱۳۹۹ راه اندازی نمود تا در کنار آستان قدس رضوی  بتوانمند به شهروندان این شهر مقدس خدمات ویژه جهت تعمیرات یخچال ارائه دهد.

 

گروه حامی سرویس در مشهد چه یخچال فریزر هایی را تعمیر می کند؟

تعمیرات برد یخچال مشهد

گروه حامی سرویس در شهر مشهد تعمیرات یخچال فریزر های زیر را به صورت تخصصی و با گارانتی انجام می‌دهد.

تعمیر یخچال اسنوا در مشهد

تعمیر یخچال دوو در مشهد

تعمیر یخچال سامسونگ در مشهد

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در مشهد

تعمیر یخچال مابه در مشهد

تعمیر یخچال جنرال در مشهد

تعمیر یخچال حایر در مشهد

تعمیر یخچال هیوندای در مشهد

تعمیر یخچال سینجر در مشهد

تعمیر یخچال پروفایل در مشهد

برای تعمیر یخچال فریزر در شهر مشهد شما در ابتدا با شماره تماس 03191002003  حاصل نمایید سپس مشخصات شما در سیستم حامی سرویس ثبت می گردد و به تعمیرکار منطقه‌ای شما ارسال می گردد و سپس با شما هماهنگ می شود و برای تعمیرات به شما مراجعه می کنند.

تعمیرات سعی شده است که در منزل شما به نحو احسن انجام گیرد.

تعمیرات شامل تعمیرات انواع برد فرمان  یخچال فریزر شارژ گاز انواع یخچال فریزر در منزل مشهد و تعمیرات تخصصی مانند تعویض ترموفیوز ها المنت و یا سنسور ها همه تعمیرات را در منزل شما انجام می‌دهیم تا شما در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید

ما با استفاده از ابزار آلات پرتابل و حساس و دقیق تعمیرات یخچال فریزر و در منزل شما انجام می دهیم چرا که جابجایی یخچال فریزر کار بسیار دشوار هزینه بر و گاهی اوقات باعث می‌شود که برای شما خساراتی را به همراه داشته باشد.